Новини освіти

Друк

Студентський сейм у селищі Білозерка Херсонської області

23 травня у Білозерській бібліотеці відбувся «Студентський сейм» присвячений європейській системі освіти, зокрема Республіки Польща.

Учні 9-10-х класів вперше так докладно дізналися про вищі навчальні заклади дружньої держави, умови навчання, матеріально-технічні можливості.

На початку подивилися інтерв′ю керівника ГО «Мережа Освітніх Консультантів» Чернечук-Смик Лідії Андріївни у програмі «Політика», випуск №53, в якому вона розповіла про вищі навчальні заклади з якими співпрацює організація, як навчаються діти з України та надала багато корисної інформації та порад майбутнім абітурієнтам.

Друк

Вітаємо переможців II Всеукраїнського конкурсу "Моя професія на фото"

Закінчився Другий Всеукраїнський конкурс шкільних творчих робіт з профорієнтації «МОЯ ПРОФЕСІЯ НА ФОТО».

Щиро дякуємо усім, хто прийняв активну участь у конкурсі. Усі роботи були достойними і креативними. Надзвичайно важко було визначити переможців для журі конкурсу.

Переглянути роботи конкурсантів можна тут

Від усього серця вітаємо ПЕРЕМОЖЦІВ:

I Tur II Rudenko III Dubyk

1 МІСЦЕ - ТУР ДАНИЇЛ
Запорізька область, м.Запоріжжя

Приз - двотижневі курси англійської мови на Кіпрі

2 МІСЦЕ - РУДЕНКО АНАСТАСІЯ
Запорізька область, м.Запоріжжя

Приз - двотижневі курси польської мови в Польщі
3 МІСЦЕ - ДУБИК ВАЛЕНТИНА 
Рівненська область, с.м.т.Володимирець

Приз - освітня подорож по навчальних закладах Польщі.

Спеціальний приз переможцю ON-LINE голосування в соціальній мережі "В-КОНТАКТІ" - РУДЕНКО АНАСТАСІЇ.

Слідкуйте за нашими новинами - незабаром будуть ще конкурси і цікаві призи.

Друк

Віртуальна екскурсія «Мистецька Польща»

news 2017 03 27 001 001Адам Міцкевич, Фредерік Шопен та багато інших видатних особистостей якими пишається не тільки Польща, а й увесь світ, давно увійшли у золоту скарбницю світового мистецтва. Саме таким видатним полякам був присвячений захід, який організувала Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім. Бориса Лавреньова за участі координатора ГО «Мережа Освітніх Консультантів» в Херсоні Василенко Лариси Михайлівни для учнів Херсонської гімназії №1.

Віртуальна екскурсія «Мистецька Польща» відбувся 24 березня 2017 року в рамках проекту «Європейські студії». Майбутня студентка польського вишу Радик Сніжана продекламувала власний вірш, написаний польською мовою, який присвятила саме видатним полякам.

Учасники заходу дізналися про вищі навчальні заклади Польщі, програму обміну студентами, можливість відпочити в Польщі та вивчати польську мову влітку, а також відвідати з ознайомчим візитом польські ВУЗи.

Друк

Виставка в Сумах "Абітурієнт 2017"

27-28 січня 2017 року в м. Суми відбулася виставка «Абітурієнт 2017», яку проводила Торгово-промислова палата Сумської області.

Громадська організація «Мережа освітніх консультантів» прийняла активну участь у цій події та на протязі двох днів презентувала мешканцям регіону можливість отримати інформацію про освіту у середніх, середньо-спеціальних  та вищих навчальних закладах Польщі, Словаччини, Кіпру та Латвії.

Виставка  була організована на високому рівні, що дало можливість охопити велику кількість зацікавлених випускників  шкіл та інших навчальних закладів і надати їм повну та достовірну інформацію про можливість навчання за кордоном.

ГО «Мережа освітніх консультантів» була єдиною організацією на цій виставці, що має сертифікат якості «StudyinPoland» при Міністерстві освіти Республіки Польща.

Друк

"Студентський сейм" у Херсоні

herson325 листопада 2016 року в Пункті Європейської Інформації Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва імені Бориса Лавреньова пройшла чергова зустріч європейської студії «Дружня Польща», яка мала назву «Студентський сейм».

Учасниками заходу були майбутні абітурієнти, учні Херсонської гімназії №1.

Координатор у Херсонській області Громадської організації «Мережа Освітніх Консультантів» Лариса Василенко, розповідала про освітню систему Польщі та її особливості. Познайомила з кращими вищими навчальними закладами, умовами вступу, навчання і проживання.

Друк

Ярмарок професій. Харків, Полтава, Київ 2016

«Освіта Слобожанщини» в Харкові, «Абітурієнт 2017» в Полтаві, «Освіта та кар’єра 2016» в Києві - під такими гаслами відбулися виставки-презентації навчальних закладів України та закордонних вишів, що проходили у цих містах з 10 по 19 листопада.

Метою виставок було, перш за все, допомогти випускникам шкіл обрати професію свого життя. В Їх роботі взяли участь сотні як українських, так і закордонних вищих навчальних закладів, а також агенції, що безпосередньо займаються рекрутингом абітурієнтів.

ГО «Мережа освітніх консультантів» була однією з п’яти організацій на цій виставці, що має сертифікат якості «Study in Poland» при Міністерстві освіти Республіки Польща. Громадська організація «Мережа освітніх консультантів» прийняла активну участь в роботі виставок в містах Харків, Полтава, Київ, презентуючи мешканцям регіонів найбільш рейтингові ВНЗ-партнери організації та надаючи інформацію про можливість отримання освіти у середніх, середньо-спеціальних та вищих навчальних закладах Польщі, Словаччини, Кіпру та Латвії.

Ми пропонуємо абітурієнтам вступ до найкращих та рейтингових ВНЗ Польщі зі знижкою в оплаті за навчання до 70%.

Друк

Виставка в Запоріжжі "Абітурієнт 2017"

03-05 листопада 2016 року в м. Запоріжжя відбулася виставка «Абітурієнт 2017», яку проводила Торгово-промислова палата Запорізької області.

Громадська організація «Мережа освітніх консультантів» прийняла активну участь у цій події та на протязі трьох днів презентувала мешканцям регіону можливість отримати інформацію про освіту у середніх, середньо-спеціальних  та вищих навчальних закладах Польщі, Словаччини, Кіпру та Латвії.

Виставка  була організована на високому рівні, що дало можливість охопити велику кількість зацікавлених випускників  шкіл та інших навчальних закладів і надати їм повну та достовірну інформацію про можливість навчання за кордоном.

ГО «Мережа освітніх консультантів» була єдиною організацією на цій виставці, що має сертифікат якості «StudyinPoland» при Міністерстві освіти Республіки Польща.

Друк

Переможці стипендіального конкурсу WUM

Партнером Громадської організації "Мережа освітніх консультантів" - 
Fundacja Asocjacja Konsultanow Edukacyjnych -
проводився стипендіальний конкурс
"Wspieranie Uzdolnionej Młodzieży z Ukrainy".

Метою проведення було надання можливості талановитій та розумній молоді розпочати навчання в країні Європейського Союзу – Польщі.

В конкурсі приняли участь 87 випускників українських шкіл.

Переможці конкурсу отримали стипендію від FUNDACJA ASOCJACJA KONSULTANTÓW EDUKACYJNYCH, а також від Університетів в розмірі оплати за один семестр навчання в обраному вищому навчальному закладі. 

Всі учасники конкурсу отримали знижку в оплаті на весь період навчання в розмірі 20-50% (залежно від внз).

Співорганізаторами конкурсу встановлено стипендії для переможців конкурсу та знижки в оплаті для кожного учасника конкурсу на весь період навчання в розмірі 20-50% (залежно від обраного внз).

Друк

Перспективи і реалії освіти в Україні та за кордоном.

osvita perspektyvy

РЕАЛІЇ. Усі батьки бажають своїм дітям лише найкращого, у тому числі освіту. Тому, зважаючи на реалії освіти в Україні, багато хто звертає свою увагу на освіту за кордоном. Адже ситуація на сьогодні така, що середньостатистичний вчитель це людина похилого віку, або близькі до того. Багато хто залишається працювати на освітянській ниві навіть після виходу на пенсію. Молодь не спішить поповнювати ряди вчителів (вочевидь причина в низьких заробітних платах і перспективі на майбутнє). Відтак виходить, що підлітків навчають люди які вчились за підручниками початку століття, в той час як лінгвістика, економічні і особливо комп’ютерні науки дуже швидко розвиваються, вимагаючи сучасного підходу і нововведень.

Друк

Карта поляка. Нові можливості!

karta polakaВже менш ніж через 3 місяці, а саме 02.09.2016, вступають в силу оновлення стосовно Карти Поляка, опубліковані 01 червня 2016 року. Дані зміни прийняті Сеймом Польщі — були внесені поправки до Законів про Карту Поляка, про іноземців у Польщі та про польське громадянство. Цей документ передбачає чимало привілеїв для його власників.

По-перше, оформлення постійного місця проживання у Польщі — безкоштовно, по-друге, вже через рік є можливість отримати постійне громадянство, і по-третє, держава виплачує соціальну допомогу на кожного члена сім'ї на щомісячній основі.

Отже, які ж переваги дає власникам Карти Поляка новий закон? Ось вони:

Друк

Обмін студентами в університетах Польщі

МОКУ. Обмін. ERASMUSЗдобуття вищої освіти у Польщі, окрім того, що рахується престижним та перспективним, характеризується масою переваг, серед яких привабливим для студентів є змога проходити стажування та навчання (тривалістю від 1 до 2 семестрів) в інших навчальних закладах.

Практично усі польські вузи беруть участь у програмах такого роду, завдяки чому у студентів рівень знань якісно зростає. Також такі заходи позитивно впливають на міжнародні відносини.

Друк

Cтажування за кордоном на професійному рівні

МОКУ, стажування за кордономЗа тих щасливчиків, котрі вступили до закордонних вузів, можна лише порадіти. Елітні іноземні вищі навчальні заклади зацікавлені у тому, щоб саме їхні випускники отримали в майбутньому престижну роботу по обраній спеціальності. З цією метою в університетах Європи, США та Канади вже давно практикують стажування студентів, що є необхідною умовою отримання диплому.
А що ж робити студентам, котрі навчаються в українських вузах?

Друк

Навчання у Польщі безкоштовно!

0zlСучасні інформаційні джерела містять достатньо інформації про навчання за кордоном, зокрема і Польщі. З кожним роком навчання саме у цій європейській країні користується популярністю серед молодих людей України.

Саме через це з'являється досить багато компаній, котрі поширюють не завжди правдиву інформацію. Через це хочемо Вам відповісти на деякі запитання, котрі стосуються безкоштовного навчання у Польщі для громадян України.

Друк

Проблеми студентів у навчанні за кордоном

Проблеми студентів за кордономНавчання за кордоном — привабливо і престижно!

Всі хто має вирушити в іншу країну з нетерпінням чекають на цей момент, проте наш обов'язок попередити, що окрім приємних моментів, на Вас можуть чекати і деякі труднощі. Усі студенти-новачки на початку свого навчання за кордоном наражаються на безліч проблем, які спричинені новим мовним, соціальним, культурним та академічним середовищем. Щоб якнайшвидше їх вирішити, потрібно бути до них готовим!

Про це далі детальніше.

 1. ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

 2. Ім'я(*)
  Неверный Ввод
 3. Прізвище
  Неверный Ввод
 4. Телефон(*)
  Неверный Ввод
 5. e-mail(*)
  Неверный Ввод
 6. Область(*)
  Неверный Ввод
 7. Звідки дізнались про нас?(*)
  Неверный Ввод
 8. Ваше повідомлення(*)
  Неверный Ввод
 9. Антиспам(*)
  Антиспам   ОновитиНе вірний ввід!!! Спробуйте ще раз.
 • Університет Казімєжа Великого (Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy)
 • Технологічно-природничий університет у Бидгощі (Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy)
 • Куявсько-Поморська Вища школа у місті Бидгощі
 • Університет в Білостоку
 • Академія ім. Л. Козьмінського (Akademia Leona Kozminskiego)
 • Вища школа гуманітарних наук ім. Б. Пруса
 • Вища Школа Суспільної Психології (SWPS) у Варшаві
 • Університет Лазарського в Варшаві (Uczelnia Łazarskiego w Warszawie)
 • wsfiz logo 1Університет Фінансів та Управління у Варшаві (Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie)
 • Університет Collegium Civitas
 • Університет екології та управління у Варшаві
 • ue logo 1
 • Вроцлавський природничий університет
 • pwr
 • Міжнародна Вища Школа Транспорту та Логістики, м. Вроцлав (Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu)
 • Ґданський Політехнічний Університет
 • Гданський університет (Uniwersytet Gdański)
 • wsb g logo 1
 • Вища Школа банківської справи в Хожуві
 • Університет Бізнесу в Домброве Гурнічей
 • wszib logo 1
 • Краківська Академія ім. Анджея Фрича Моджевського (Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego)
 • Вища школа суспільних наук в Любліні
 • Вища Школа Суспільно-Природничих Наук ім. Вінцента Поля (Wyższa Szkoła Społeczno - Przyrodnicza im. Wincentego Pola w Lublinie)
 • Люблінська політехніка (Politechnika Lubelska)
 • Природничий університет (Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie)
 • Університет ім. Марії Кюрі-Склодовської
 • Опольський політехнічний університет
 • Вища школа економіки в Радомі
 • Університет туризму та екології в Сухій Безкидзкій
 • Університет Миколая Коперника в Торуні
 • Медичний колегіум ім.Людвіга Ридигера в Бидгощі
 • Академія ім.Яна Длугоша в Ченстохові
 • Ченстоховська політехніка
 • Краківська гірничо-металургійна академія ім. С. Сташіца (Akademia Górniczo-Hutnicza)
 • Загальноосвітній ліцей та школа у Влодаві
 • awans logo
 • Кіпрський Міжнародний Університет
 • Університет ім.Павла Йозефа Шафарека в Кошицах
 • Прешовський університет