Рівне, Київська, 67, к.56 ( 8 поверх) трц АРЕНА
пн - пт: з 10:00 до 18:00

Коли подавати документи для вступу в університети та технікуми Польщі?

Всі/
Коли подавати документи для вступу в університети та технікуми Польщі?

Коли подавати документи?Кожен рік ми зустрічаємся з одним і тим самим запитанням від батьків абітурієнтів .

Зазвичай , це потрібно розпочинати вже , ще до Нового року.

Питання доволі складне, тому що :

1.Для вступу в польські університети потрібно мати Сертифікат зі знання польської мови мін.В1 , частіше В2 . ( потрібно заздалегідь визначитись з університетом ,навіть для того , щоб зорієнтуватись який рівень мови вам необхідний для вступу).

2.Вимоги щодо необхідності результатів ЗНО. При виборі приватного університету результат великого значення немає (залежно від обраного університету та напрямку), але результат ЗНО при вступі в державні виші дійсно відіграє важливу роль.Звичайно, визначившись з напрямом освіти та університетом , ви отримаєте чіткий алгоритм дій .

3.Реєстрація в університеті.

Коли ви отримуєте Свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти, залишається 3-4 дні до завершення реєстрації в першому терміні рекрутації державного університету ,  а документи потрібно апостилізувати та зробити переклади. Окрім цих документів  чимало документів повинні потрапити в університетську систему IRK. Тому , якщо ви почнете вступ в останні хвилини у вас залишається мало шансів потрапити в 1 етап рекрутації , де є можливість бути зарахованим на навчання в обраному вами напрямку. В наступних етапах рекрутації відкривається  набір лише на ті факультети , де є вільні місця.

5.В приватних університетах існує безліч знижок та акцій . Завчасна подача документів , навіть ще не маючи свідоцтва, зможе гарантувати вам  участь в акціях та знижках на навчання.

І найголовніше , зможемо зарезервувати гуртожитки, що при пізній реєстрації унеможливлює цей процес. Адже приватні університети продають освіту , вони не мають власних гуртожитків ,тому зарезервувати навіть приватні гуртожитки можливо лише до квітня , а потім винаймайте квартири , що приблизно в 2 рази дорожче від проживання в гуртожитку.

6.Для абітурієнтів в польські ліцеї та технікуми , взагалі терміни подачі документів  до березня.

Це в першу чергу зумовлено тим , що не вистачає місць у гуртожитках.

Багато закладів не беруть більше 10-15 іноземців, тому резервація місць завершується частенько і в січні.

Вступна кампанія вже триває , отримуйте консультації індивідуально та приймайте рішення вже !

Завжди раді поділитись своїми знаннями та досвідом.

Send this to a friend