Рівне, Київська, 67, к.56 ( 8 поверх) трц АРЕНА
пн - пт: з 10:00 до 18:00

Вроцлавський політехнічний університет завжди відбирає найкращих абітурієнтів.

Всі/
Вроцлавський політехнічний університет завжди відбирає найкращих абітурієнтів.

Навчання в цьому університеті надзвичайно цікаве і водночас складне, тому при вступі в університет дуже високий прохідний поріг. Зазвичай студенти , які навчаються у Вроцлавській політехніці приєднуються до різних наукових кіл , де можуть втілити свої здобуті знання та ідеї у реалії життя.

Щоб краще зрозуміти чим займаються науковці з Вроцлавського університету науки і техніки пропонуємо переглянути Серіал який підготували Нера. Епізоди розповідає Анджей Ференц.

«А якщо Землі не вистачить?»

Чому вони відправляють в космос лабораторії розміром з термос? Чи будуть видобувати мідь та інші ресурси з астероїдів у майбутньому? В останньому епізоді серіалу ви побачите вчених, які проводять дослідження на Землі.

Запрошуємо на останню серію серіалу «Nauka do potęgi» пт. «А якщо Землі не вистачить?»

У якому напрямку рухається наука?

Кожен епізод «Science do potęgi» буде зосереджено на одному виклику, який зараз вирішують вчені Вроцлавського технологічного університету – від боротьби з раком молочної залози, розробки електромобілів та розумних міст до дослідження космосу. Глядачі побувають у лабораторії, студії та майстерні, де щодня працюють вчені університету. У документі вони розкажуть про свої дослідження та технології, які змінюють наше життя.

Дванадцять дослідників з Вроцлавського університету науки і техніки розкажуть про свій досвід та роботу серед них проф. Ян Біліщук, проектувальник мосту Рендзінського у Вроцлаві, проф. Ян Дзюбан, науковий керівник проекту запуску польського наносупутника на Марс, або д-р інж. Джоанна Бауер, команда якої отримала Європейську премію інноватора за дослідження в області лікування раку молочної залози.

Всі серії можна побачити на сайті  serial.pwr.edu.pl або на naszym YouTube.

Send this to a friend