м Рівне, вул. Дорошенка 2
пн - пт: з 10:00 до 18:00

ЗНИЖКА на навчання 25%

Всі/
ЗНИЖКА на навчання 25%

Університет Природничо-гуманітарний ім.Яна Длугоша в Ченстохова – державний університет ,який стрімко розвивається, відкривається багато напрямків та спеціальностей необхідних на ринку праці.

Університет Природничо-гуманітарний ім.Яна Длугоша в Ченстохові знаходиться в високому  рейтингу серед вузів Центральної Європи, що навчають інженерів – такі висновки Європейського рейтингу інженерних досліджень, опублікованого щомісячником “Perspektywy”. Рівень  університету  систематично піднімається в рейтингах не лише Польщі, а й Європи.

Визнаючи динамічний розвиток у галузі створення інноваційних технологій та побудови ефективної співпраці із соціально-економічним середовищем, Університет Яна Длугоша в Ченстохові був нагороджений Польською премією за інновації 2020 р. Почесну відзнаку вручила глава Польського конгресу підприємництва.

НОВИНА для абітурієнтів , які поступають в Університет Яна Длугоша в Ченстохова.

В 2021-2022 навчальному році вартість навчання для іноземців в UJD складає 6600 злотих/р, для абітурієнтів , які подають документи в наших проектах , університет зробив знижку 1600 злотих.

Тобто для наших студентів оплата за навчання складатиме  5000 злотих/ рік.

Не зволікай , обирай спеціальність та складай документи для вступу.

Кількість місць обмежена .

https://moku.com.ua/university/universytet-gumanitarnyh-ta-pryrodnychyh-nauk-im-yana-dlugosha-v-misti-chenstohovo/

Send this to a friend