м Рівне, вул. Дорошенка 2
пн - пт: з 10:00 до 18:00

І Міжнародний Марафон «Професія-формула вибору»

Протягом 2 днів (48 годин ) Марафону Ви зможете познайомитись з 28 спеціальностями , основними характеристиками їх , напрямками навчання , навчальними програмами, можливостями реалізації особистості в обраній спеціальності, а також вимогами до особистості у вибраній спеціальності та перспективами працевлаштування.

Зустрічі проводять представники українських, польських та кіпрських університетів.

Приєднуйтесь і Ви отримаєте максимально обґрунтовану інформацію за  спеціальностями, які пропонують університети для навчання.

Участь в  І Міжнародному Марафоні  «Професія-формула вибору» безкоштовна!

 

Трансляція буде йти на YouTube каналі ,де можна буде ставити питання доповідачам та отримати відповіді стосовно будь якої з представлених професій,  після завершення всім учасникам, які зареєструвались отримають відеозапис  Марафону.

Готовий дізнатись більше ? Реєструйся і отримаєш посилання на участь в Марафоні.

Розклад презентацій 16.06.2021

 

Час Спеціальності Університет
9:00-9:55 Психолог Одеський національний економічний університет
10:00-10:55 Менеджмент Одеський національний економічний університет
11:00-11:55 Маркетинг Одеський національний економічний університет
12:00-12:55 Механіка Криворізький національний університет
13:00-13:55 Міжнародне право Кіпрський Міжнародний Університет
14:00-14:55 Медична інженерія Кіпрський Міжнародний Університет
15:00- 15:55 Міжнародні відносини

 

Ужгородський національний університет
16:00-16:55 Екологія Ужгородський національний університет
17:00-17:55 Фізичне виховання Криворізький державний педагогічний університет
18:00-18:55 Туризм і рекреація Криворізький державний педагогічний університет
19:00-19:55 Ораторське мистецтво Житомирський державний університет ім.І.Франка
20:00-21:00 Філологія Житомирський державний університет ім.І.Франка

 

 

 

Розклад презентацій 17.06.2021

Час Спеціальності Університет
9:00-9:55 Фінанси та бухгалтерський облік Вроцлавський економічний університет
10:00-10:55 Садово-паркове мистецтво та аранжування рослин Люблінський природничий університет
11:00-11:55 ветеринарія Люблінський природничий університет
12:00-12:55 телеінформатика Західнопоморський технологічний університет м. Щецин
13:00-13:55 нанотехнології Західнопоморський технологічний університет м. Щецин
14:00-14:55 Будівництво Політехнічний університет м. Ченстохова
15:00- 15:55 Місто в смартфоні (інтелегентне місто) Політехнічний університет м. Ченстохова
16:00-16:55 Електромобільність та відновлювальна енергія Політехнічний університет м. Ченстохова
17:00-17:55 Інженерія та аналіз баз даних, інженерія мультимедійна Політехнічний університет в Любліні
18:00-18:55 Мехатроніка Політехнічний університет в Любліні
19:00-19:55 Дипломатія, педагогіка Університет Казімєжа Великого в Бидгощі
20:00-21:00 Музичне мистецтво  (артистична освіта) Університет Казімєжа Великого в Бидгощі
21:00-21:30 Спортивний тренер Університет Казімєжа Великого в Бидгощі

 

 

Send this to a friend