Рівне, Київська, 67, к.56 ( 8 поверх) трц АРЕНА
пн - пт: з 10:00 до 18:00

Загальноосвітній ліцей та технікум Міжнародної школи “Awans’’ в Кельце

(Liceum Ogólnokształcące, Technikum Centrum Kształcenia „Awans” w Kielce )
Почати вступ
mask
Загальноосвітній ліцей та технікум Міжнародної школи “Awans’’ в Кельце

Місія школи:

“Навчання молоді та дорослих – це наша місія. У нас є безцінний капітал – наші співробітники: викладачі, інструктори та колеги. У нас є довіра, яку батьки надали нам. І, нарешті, у нас є студенти, кількість яких постійно зростає, що робить нас дуже щасливими і дає сили продовжувати роботу, – каже ANDRZEJ MISZCZYK, директор школи.

Історія та традиції школи дуже багаті, визначається десятирічним періодом існування.”

Міжнародна школа “AWANS” знаходиться в м. Кельце. Кельце – велике місто, яке дає великі можливості розвитку для молоді. Дає можливість розвитку в культурній сфері, спорті, туризмі. В Кельце знаходиться 11 вищих навчальних закладів. Також тут знаходяться музеї, кінотеатри, супермаркети, басейни та багато об’єктів направлених на спорт та розвиток.

Навчання закінчується атестаційним іспитом. Учень, який закінчив загальноосвітню школу, може продовжувати навчання в середніх школах (див. Пропозицію школи на   www.avans-szkoly.pl/sp  ). Після складання іспиту на атестат зрілості він також має можливість подальшої освіти в університетах. Курси, пропоновані школою на вищому рівні, дозволяють випускникам подавати документи до багатьох привабливих університетських, політехнічних, медичних, фізичних навчальних академій та інших.

В Міжнародній школа “AWANS” є:

ПОЗАШКІЛЬНІ ТА СПОРТИВНІ ЗАНЯТТЯ:

 • Танці
 • Фітнес
 • Баскетбол
 • Волейбол
 • Плавання
 • Бадмінтон
 • Тренажерний зал

ПРОФЕСІЙНІ КУРСИ:

Кожен учень школи може брати участь в курсах безкоштовно.

 • Автомобільні права категорії В
 • Обслуговування екскаваторів-навантажувачів
 • Сервіс автонавантажувачів
 • Торговий представник
 • Офіціант / бармен
 • Зварювальник та багато інших…

ЗАКОРДОННІ ПРАКТИКИ:

Найкращі учні можуть скористатись з безкоштовних закордонних практик: Ірландія, Англія, Італія, Іспанія.

Також є корекційні заняття для слабших учнів.

ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВСТУПУ

 • Свідоцтво про завершення 9-го класу (переклад згідно з оригінальним документом + оригінал)
 • Довідка від лікаря, яка свідчить про те, що немає ніяких перешкод в тому, що учень може почати навчання на будь-якому рівні освіти (переклад згідно з оригінальним текстом + оригінал)
 • Довідка зі школи, в якій учень завершив навчання (переклад згідно з оригінальним текстом + оригінал)
 • Копія паспорта учня і його батьків
 • Заявку про прийняття в школу Аванс (документ пропонує школа Аванс)
 • Довіреність до здійснення опікунства протягом навчання в Польщі (документ підписаний разом з батькамиу нотаріуса після приїзду в школу). Якщо виникне така необхідність, можна відправити зразок такого документа і даних опікуна з цілю списання документа в Вашій місцевості)
 • Всі документи мають бути переведені на польську мову присяжним перекладачем. Всі документи треба відправити сканом на електронну пошту і принести після приїзду в секретаріат школи в місто Кельце, вулиця Хеленувек (Helenówek) 2 і 4.
 • 3 кольорових фотографії, які відповідають вимогам до фотографії для посвідчення особи (підпис: ім’я та прізвище), а також електронна версія фотографії.

Основні вимоги до фотографій:

– Фотографія повинна бути актуальною (зробленою максимум 6 місяців тому).

– Повинна бути кольоровою та надрукованою на звичайному папері для фотографій.

– Повинна бути розміром 3,5 х 4,5 см., Обличчя повинно становити 70-80% фотографії.

– Обличчя на фотографії повинно бути видно повністю і займати 30-36 мм від підборіддя до маківки.

– Обличчя на фотографії повинно бути добре освітленим.

– Фото повинно бути зроблене без сонцезахисних окулярів.

– Фото повинно бути зроблене без головного убору або інших предметів, що прикривають голову, окрім головних уборів, що мають обов`язковий релігійний характер.

– Окуляри не повинні мати затемнені лінзи, не можуть бути присутні будь-які світлові ефекти.

– Рамка окулярів не повинна прикривати очі.

– Рот на фотографії повинен бути повністю закритий.

Крім того, проводиться співбесіда з кожним кандидатом, який подає заяву на вступ до школи. Інформація про вступ надається в той же день.

Профіль Тривалість ОСОБЛИВОСТІ Вартість
Загальноосвітній 4 роки (стаціонар) На цьому профілі учні готуються до вступу в педагогічні та технічні вищі навчальні заклади. БЕЗКОШТОВНО
Медичний 4 роки (стаціонар) На цьому профілі учні готуються до вступу в медичний вищий навчальний заклад. Поглибленими предметами на цьому профілі є: біологія, хімія та англійська мова. Навчання цих предметів відбувається в спеціальних практичних медичних навчальних класах, які знаходяться в школі. Частина занять буде проводитися англійською мовою. По закінченні медичного профілю учні будуть підготовлені до вступу в медичні вищі навчальні заклади за спеціальностями: медсестра, стоматологія, біотехнологія, психологія. БЕЗКОШТОВНО
Косметичний 4 роки (стаціонар) Ринок косметики є одним з найбільш динамічно зростаючих в Польщі та світі. Для того, щоб задовольнити потреби ринку праці та самих студентів, пропонується освіта в середній школі, де, крім того, студенти вивчатимуть практичні навички виконання косметичних процедур, навчаться використанню обладнання та матеріалів, необхідних у цій галузі. Заняття, які проводяться спеціалізованими працівниками, дадуть змогу продовжувати навчання в середніх школах та косметичних студіях. Школа гарантує підвищення кваліфікації на спеціалізованих курсах та тренінгах. БЕЗКОШТОВНО

 

В Міжнародній школі “AWANS” можна НАВЧАТИСЬ БЕЗКОШТОВНО після 9 класу в ліцеї  – 4 роки

ПІД ЧАС НАВЧАННЯ ПРОПОНУЄТЬСЯ РОЗМІЩЕННЯ В ГУРТОЖИТКУ ТА ХАРЧУВАННЯ.

 • Оплата за харчування – 15 злотих на добу.
 • Плата за обслуговування та амортизацію гуртожитку – 250 злотих на місяць.

Одноразова ЩОРІЧНА оплата:

 • Страхування від нещасних випадків – 30 злотих
 • Медичне страхування – 500 злотих за рік (можна розбити на 10 місяців – по 50 злотих в місяць)

Technikum – Технікум

Спеціальність Про спеціальність Термін навчання
Ветеринарія У цій галузі найбільш задоволеними будуть ті, хто любить тварин і вміє з ентузіазмом доглядати за ними, допомагати зберегти життя і здоров’я домашніх і сільськогосподарських тварин. Під час навчання ви навчитеся виконувати допоміжну діяльність, пов’язану з діагностикою, профілактикою та лікуванням хвороб тварин, а також утриманням та технічним лікуванням тварин. Ви також можете вести власний бізнес у ветеринарній сфері. У технікумі ви вивчите дві іноземні мови і без проблем знайдете роботу в Польщі та за кордоном. 5 роки
Технік туристичної організації Це робота мрії для людей, які люблять подорожувати, пізнавати різні культури, історії та туристичні визначні пам’ятки своєї країни та країн по всьому світу. Інженер з туристичного обслуговування легко знайде роботу в туристичній галузі по всьому світу, адже послуги в цій сфері дуже популярні, все більше людей подорожують і шукають привабливі місця для відпочинку. Програма навчання передбачає вивчення двох іноземних мов, завдяки чому ви знайдете добре оплачувану та цікаву роботу серед цікавих людей. 5 роки
Технік індустрії моди Дизайнер одягу – цікава, інноваційна та престижна професія. Якщо мода — ваша пристрасть, це знак того, що вам слід почати свою пригоду як технік індустрії моди. Ви спробуєте свої сили на модних показах, подивіться, як працюють професійні дизайнери, взявши участь у конкурсах молодих дизайнерів. Ви почнете дивитися на моду оком фахівця. Ви навчитеся розпізнавати матеріали одягу, готувати конструкції одягу, ілюструвати моду та шити.

Під час навчання ви освоїте дві іноземні мови, що також дозволить вам знайти роботу за кордоном.

5 роки
Технік з реклами Технік з реклами – це дуже цікава професія з великим майбутнім. У ньому поєднуються економічні, організаційні, художні, психологічні та лінгвістичні знання. Отримані знання та навички дозволять випускникам отримати цікаву роботу в широко зрозумілій рекламі, яка є невід’ємним елементом ринкової економіки. 5 роки
Технік – Економіст Технік-економіст проводить широко зрозумілі фінансові розрахунки, керує бюджетом, володіє знаннями податкового законодавства, загально-застосованого в країнах Європейського Союзу. У рамках навчання за цією професією ви освоїте принципи бухгалтерського обліку, які дозволять вам працювати в будь-якій компанії та установі через необхідність ведення фінансової та кадрової книжок. У сучасному світі бізнесу технік-економіст є абсолютно необхідною людиною для управління компанією, тому ця освіта гарантує вам добре оплачувану роботу в середовищі цікавих людей. 5 роки
Технік з Логістики Навчання цій професії дозволить вам знайти роботу в логістичних, комерційних, експедиторських компаніях і т. д. Ви можете координувати закупівлі, бути експедитором, торговим представником. Ви також можете працювати спеціалістом із продажів та прогнозування попиту, планування закупівель, електронної комерції, обслуговування клієнтів або управління центром розподілу, а також адміністратором автопарку та організатором транспорту. Інженери з логістики проектують, організовують і відповідають за ефективну роботу систем розподілу, транспорту та зв’язку.
Автотехнік Приєднавшись до спеціальності автотехнік, ви дізнаєтеся та отримаєте кваліфікацію в галузі діагностики та ремонту компонентів і агрегатів автомобілів, а також діагностики та ремонту електричних та електронних систем автомобілів. В даний час це дуже затребувана професія через динамічний розвиток механічної промисловості.
Технік-будівельник Технік-будівельник може виконувати роботи, пов’язані з монтажем будівельних конструкцій та виконанням цегляних та штукатурних робіт. У нашій школі ви навчитеся необхідної теорії та практики, яку проводять кваліфіковані інженери-будівельники. Ви навчитеся сучасним технологіям будівництва та експлуатації приладів під час навчання. Крім того, ви вивчите дві іноземні мови, що дозволить вам знайти їх у країнах Європи.
Технік ландшафтної архітектури Цікава професія для людей з фантазією та художніми ідеями. Ви можете створити зелений світ будь-якої місцевості. В даний час дуже популярна професія завдяки естетиці будівель в містах, селищах і навіть приватних об’єктах. У нашій школі ви навчитеся спроектувати ландшафт (сад) за бажанням клієнта – великої компанії чи приватного власника. Ви дізнаєтеся про догляд за рослинами та техніку обслуговування приміщень. Дві іноземні мови в навчальній програмі дозволять вам знайти роботу за кордоном.
Технік – інформатик Навчання в ІТ-технічному коледжі забезпечить вам роботу по всьому світу в усіх галузях народного господарства, де використовуються комп’ютери. Ви дізнаєтеся все найголовніше в роботі ІТ-фахівця та веб-майстра. Зараз такі професіонали потрібні кожній компанії, адже ІТ-світ забезпечує функціонування банків, установ, компаній тощо. У команді фахівців мрії можна отримати цікаву роботу.
Технік готельної діяльності Ми забезпечуємо професійне вивчення мови та навчання у сфері обслуговування гостей готелю та принципів роботи кожного закладу розміщення. Крім того, у програмі навчання заплановано навчання за кордоном. Це професія, яка надасть багато цікавинок і познайомить вас із широким світом.
Дієтологія та гастрономія Навчання в технікумі харчування та громадського харчування дозволить знайти цікаву та добре оплачувану роботу. Під час занять ви навчитеся готувати страви та напої, а також організувати широкий спектр послуг харчування та громадського харчування. Наші лабораторії дуже добре оснащені новітнім обладнанням, що використовується в гастрономії, завдяки якому ви навчитеся користуватися приладами, необхідними для роботи в будь-якому місці, пов’язаному з харчуванням. Під час навчання ви освоїте дві іноземні мови, що також дозволить вам знайти роботу за кордоном.
Технік-перукар Навчаючись у перукарському технікумі, можна мати цікаву роботу серед людей. Ви придбаєте універсальну професію, завжди затребувану на ринку. Ваша робота в основному полягає у виконанні перукарських процедур і дизайні зачісок. Ця професія забезпечить вам роботу на фабриках і в перукарнях, на телеканалах, в театрах, на модних показах та інших заходах. Ви також можете запустити власний салон і отримати незалежність.

Під час навчання ви освоїте дві іноземні мови, що також дозволить вам знайти роботу за кордоном.

 

Офіційний сайт гуртожитків Міжнародної школи АВАНС: http://www.bursakielce.pl/

Непублічний шкільний гуртожиток в місті Кельце, допомагає здійснити мрії польської та зарубіжної молоді, пов’язані з продовженням навчання в обраних типах шкіл.

Відмінне розташування – поруч з центром міста Кельце, в серці студентського містечка Свєнтокшиського політехнічного університету – надає учням широкий доступ до багатих пропозиціями культурної столиці.

Гуртожиток створює можливості всебічного розвитку своїм мешканцям. Багато людей користуються різними формами співфінансування для квитків в кіно та на екскурсії. У шкільному гуртожитку організовуються різні розваги для відпочинку, туристики, спорту, святкування спільних різних урочистостей, подій і Різдва.

Кімнати учнів 2-х і 3-х місні – розташовані на 2-му і 3-му поверхах з доступом до Інтернету. Мешканці гуртожитку користуються залом для навчання, добре обладнаною кухнею, бібліотекою (поруч з гуртожитком розташована загальнодоступна, публічна бібліотека, якою скористатися можна в будь-яку хвилину).

У гуртожитку існує чітко визначений розпорядок дня з понеділка по неділю і всі студенти, які там мешкають дотримуються його.

Багато учнів беруть участь у додаткових заняттях, вивчають іноземні мови, беруть участь в освітніх програмах, в різних формах навчання: гуртках танців, театральних і спортивних.

Обдаровані студенти мають можливість розвитку своїх талантів беручи участь в шкільних та загально польських конкурсах і олімпіадах. Шкільний гуртожиток – це другий дім для молоді. Учні та вчителі намагаються створити в ньому приємні умови.

Адреса
Польща, Кельце, Показати на карте
Тип / власність
Ліцей / Державний
Рівень навчання
Загальноосвітній
Мова навчання
Польська
Вартість навчання на рік
Безкоштовно