м Рівне, вул. Дорошенка 2
пн - пт: з 10:00 до 18:00

Загальноосвітній ліцей Міжнародної школи Awans в Кельце

(Liceum Ogólnokształcące Centrum Kształcenia „Awans” w Kielce )
Почати вступ
mask
Загальноосвітній ліцей Міжнародної школи Awans в Кельце

Місія школи:

“Навчання молоді та дорослих – це наша місія. У нас є безцінний капітал – наші співробітники: викладачі, інструктори та колеги. У нас є довіра, яку батьки надали нам. І, нарешті, у нас є студенти, кількість яких постійно зростає, що робить нас дуже щасливими і дає сили продовжувати роботу, – каже ANDRZEJ MISZCZYK, директор школи.

Історія та традиції школи дуже багаті, визначається десятирічним періодом існування.”

Міжнародна школа “AWANS” знаходиться в м. Кельце. Кельце – велике місто, яке дає великі можливості розвитку для молоді. Дає можливість розвитку в культурній сфері, спорті, туризмі. В Кельце знаходиться 11 вищих навчальних закладів. Також тут знаходяться музеї, кінотеатри, супермаркети, басейни та багато об’єктів направлених на спорт та розвиток.

Навчання закінчується атестаційним іспитом. Учень, який закінчив загальноосвітню школу, може продовжувати навчання в середніх школах (див. Пропозицію школи на   www.avans-szkoly.pl/sp  ). Після складання іспиту на атестат зрілості він також має можливість подальшої освіти в університетах. Курси, пропоновані школою на вищому рівні, дозволяють випускникам подавати документи до багатьох привабливих університетських, політехнічних, медичних, фізичних навчальних академій та інших.

В Міжнародній школа “AWANS” є:

ПОЗАШКІЛЬНІ ТА СПОРТИВНІ ЗАНЯТТЯ:

 • Танці
 • Фітнес
 • Баскетбол
 • Волейбол
 • Плавання
 • Бадмінтон
 • Тренажерний зал

ПРОФЕСІЙНІ КУРСИ:

Кожен учень школи може брати участь в курсах безкоштовно.

 • Автомобільні права категорії В
 • Обслуговування екскаваторів-навантажувачів
 • Сервіс автонавантажувачів
 • Торговий представник
 • Офіціант / бармен
 • Зварювальник та багато інших…

ЗАКОРДОННІ ПРАКТИКИ:

Найкращі учні можуть скористатись з безкоштовних закордонних практик: Ірландія, Англія, Італія, Іспанія.

Також є корекційні заняття для слабших учнів.

ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВСТУПУ

 • Свідоцтво про завершення 9-го класу (переклад згідно з оригінальним документом + оригінал)
 • Довідка від лікаря, яка свідчить про те, що немає ніяких перешкод в тому, що учень може почати навчання на будь-якому рівні освіти (переклад згідно з оригінальним текстом + оригінал)
 • Довідка зі школи, в якій учень завершив навчання (переклад згідно з оригінальним текстом + оригінал)
 • Копія паспорта учня і його батьків
 • Заявку про прийняття в школу Аванс (документ пропонує школа Аванс)
 • Довіреність до здійснення опікунства протягом навчання в Польщі (документ підписаний разом з батькамиу нотаріуса після приїзду в школу). Якщо виникне така необхідність, можна відправити зразок такого документа і даних опікуна з цілю списання документа в Вашій місцевості)
 • Всі документи мають бути переведені на польську мову присяжним перекладачем. Всі документи треба відправити сканом на електронну пошту і принести після приїзду в секретаріат школи в місто Кельце, вулиця Хеленувек (Helenówek) 2 і 4.
 • 3 кольорових фотографії, які відповідають вимогам до фотографії для посвідчення особи (підпис: ім’я та прізвище), а також електронна версія фотографії.

Основні вимоги до фотографій:

– Фотографія повинна бути актуальною (зробленою максимум 6 місяців тому).

– Повинна бути кольоровою та надрукованою на звичайному папері для фотографій.

– Повинна бути розміром 3,5 х 4,5 см., Обличчя повинно становити 70-80% фотографії.

– Обличчя на фотографії повинно бути видно повністю і займати 30-36 мм від підборіддя до маківки.

– Обличчя на фотографії повинно бути добре освітленим.

– Фото повинно бути зроблене без сонцезахисних окулярів.

– Фото повинно бути зроблене без головного убору або інших предметів, що прикривають голову, окрім головних уборів, що мають обов`язковий релігійний характер.

– Окуляри не повинні мати затемнені лінзи, не можуть бути присутні будь-які світлові ефекти.

– Рамка окулярів не повинна прикривати очі.

– Рот на фотографії повинен бути повністю закритий.

Крім того, проводиться співбесіда з кожним кандидатом, який подає заяву на вступ до школи. Інформація про вступ надається в той же день.

Профіль Тривалість ОСОБЛИВОСТІ Вартість
Загальноосвітній 4 роки (стаціонар) На цьому профілі учні готуються до вступу в педагогічні та технічні вищі навчальні заклади. БЕЗКОШТОВНО
Медичний 4 роки (стаціонар) На цьому профілі учні готуються до вступу в медичний вищий навчальний заклад. Поглибленими предметами на цьому профілі є: біологія, хімія та англійська мова. Навчання цих предметів відбувається в спеціальних практичних медичних навчальних класах, які знаходяться в школі. Частина занять буде проводитися англійською мовою. По закінченні медичного профілю учні будуть підготовлені до вступу в медичні вищі навчальні заклади за спеціальностями: медсестра, стоматологія, біотехнологія, психологія. БЕЗКОШТОВНО
Косметичний 4 роки (стаціонар) Ринок косметики є одним з найбільш динамічно зростаючих в Польщі та світі. Для того, щоб задовольнити потреби ринку праці та самих студентів, пропонується освіта в середній школі, де, крім того, студенти вивчатимуть практичні навички виконання косметичних процедур, навчаться використанню обладнання та матеріалів, необхідних у цій галузі. Заняття, які проводяться спеціалізованими працівниками, дадуть змогу продовжувати навчання в середніх школах та косметичних студіях. Школа гарантує підвищення кваліфікації на спеціалізованих курсах та тренінгах. БЕЗКОШТОВНО

 

В Міжнародній школі “AWANS” можна НАВЧАТИСЬ БЕЗКОШТОВНО після 9 класу в ліцеї  – 4 роки

ПІД ЧАС НАВЧАННЯ ПРОПОНУЄТЬСЯ РОЗМІЩЕННЯ В ГУРТОЖИТКУ ТА ХАРЧУВАННЯ.

 • Оплата за харчування – 15 злотих на добу.
 • Плата за обслуговування та амортизацію гуртожитку – 250 злотих на місяць.

Одноразова ЩОРІЧНА оплата:

 • Страхування від нещасних випадків – 30 злотих
 • Медичне страхування – 500 злотих за рік (можна розбити на 10 місяців – по 50 злотих в місяць)

Офіційний сайт гуртожитків Міжнародної школи АВАНС: http://www.bursakielce.pl/

Непублічний шкільний гуртожиток в місті Кельце, допомагає здійснити мрії польської та зарубіжної молоді, пов’язані з продовженням навчання в обраних типах шкіл.

Відмінне розташування – поруч з центром міста Кельце, в серці студентського містечка Свєнтокшиського політехнічного університету – надає учням широкий доступ до багатих пропозиціями культурної столиці.

Гуртожиток створює можливості всебічного розвитку своїм мешканцям. Багато людей користуються різними формами співфінансування для квитків в кіно та на екскурсії. У шкільному гуртожитку організовуються різні розваги для відпочинку, туристики, спорту, святкування спільних різних урочистостей, подій і Різдва.

Кімнати учнів 2-х і 3-х місні – розташовані на 2-му і 3-му поверхах з доступом до Інтернету. Мешканці гуртожитку користуються залом для навчання, добре обладнаною кухнею, бібліотекою (поруч з гуртожитком розташована загальнодоступна, публічна бібліотека, якою скористатися можна в будь-яку хвилину).

У гуртожитку існує чітко визначений розпорядок дня з понеділка по неділю і всі студенти, які там мешкають дотримуються його.

Багато учнів беруть участь у додаткових заняттях, вивчають іноземні мови, беруть участь в освітніх програмах, в різних формах навчання: гуртках танців, театральних і спортивних.

Обдаровані студенти мають можливість розвитку своїх талантів беручи участь в шкільних та загально польських конкурсах і олімпіадах. Шкільний гуртожиток – це другий дім для молоді. Учні та вчителі намагаються створити в ньому приємні умови.

Адреса
Польща, Кельце, Показати на карте
Тип / власність
Ліцей / Державний
Рівень навчання
Загальноосвітній
Мова навчання
Польська
Вартість навчання на рік
Безкоштовно
Send this to a friend