м Рівне, вул. Київська 67
пн - пт: з 10:00 до 18:00

Відгуки студентів

Дмитрук Софія
Абітурієнт 2021
Щецинський Західнопоморський університет

Наша донька вже другий день у Щецині, доїхали швидко і добре, заселились у гуртожиток. Дякуємо Вам за співпрацю, супровід, терпіння!
Бажаємо, щоб Ваша робота і надалі приносила людям користь, а Вам – задоволення!!!

Павлюк Лія
Абітурієнт 2020
Університет гуманітарних та природничих наук ім. Яна Длугоша

Навчаюсь в університеті Яна Длугоша в Ченстохові вже другий рік, напрямок англійська філологія. Дуже подобається що викладачі подають інформацію в цікавій формі. Також хочу відмітити що дають тільки потрібну інформацію а не забивають голову непотрібним. Що для мене також є важливим, це те що викладачі вчать нас не тільки офіційної мови, а і повсякденної мови. Тобто, завдяки лексиці яку подають в університеті ти з легкістю знайдеш спільну могу с американцем та з легкістю зможеш дивитись фільми та серіали англійською.

Тишковець Артем
Вроцлавський політехнічний університет

Обрав університет Вроцлавську Політехніку, так як він один з кращих вузів Польщі. Навчаюся на спеціальності – Прикладна інформатика. Дуже подобається і навчання і університет. Також подобається саме місто в якому я навчаюсь, та в якому планую надалі працювати та проживати.

Якименко Максим
Вроцлавський політехнічний університет

Навчаюся у Вроцлавській Політехніці  на магісратурі  англійською мовою. Обрав напрямок – Відновлювальні джерела енергії, навчання не дуже легке,  але надзвичайно цікаве та перспективне. Університет сучасний з високим рейтингом, кожного року займає перші місця серед вишів. Дуже задоволений,  що навчаюся саме тут!

Олександрук Іван
Вроцлавський політехнічний університет

Довго обирав університет і зупинився на Вроцлавській Політехніці та обрав напрямок – Механіка та будова машин. Університет надзвичайно потужний, постійно розвивається та має найвищі рейтинги серед польських вишів, а також цінується диплом у роботодавців. Рекомендую університет Вроцлавську Політехніку усім, це один з найкращих вишів у Польщі!

Васильчук Артем
Університет гуманітарних та природничих наук ім. Яна Длугоша

Вибрав університет Яна Длугоша в Ченстохово не випадково, так як тут навчається моя старша сестра, яка дуже задоволена як навчанням так і самим університетом вцілому. Спеціальність обрав собі – Криміналістика та система безпеки, дуже цікавий напрямок! Сам університет сучасний і з новітніми практиками, котрий і надалі розвивається. Дуже задоволений, що навчаюсь саме тут, раджу усім!

Демидюк Олена
Університет гуманітарних та природничих наук ім. Яна Длугоша

Навчаюся в університеті Яна Длугошав в Ченстохово уже другий рік, обрала напрямок – Косметологія. Надзвичайно цікаво навчатися та практикувати. Університет дуже хороший, викладачі цікаво викладають. Ще тут активне та цікаве студентське життя.

Оніщук Леонід
Університет гуманітарних та природничих наук ім. Яна Длугоша

Я навчаюся в університеті Яна Длугоша на напрямку Інформатика. Дуже цікаво навчатися та хочу відмітити, що в даному університеті багато практичних занять.  Дуже хвилювався що буде важко: інша країна та й навчання на польській мові, але якщо ти добре підготувався з вивченням мови то навчатися легко та цікаво, і відношення приязне. Також задоволений студентським життям та гуртожитком. Усім рекомендую університет Яна Длугоша в Ченстохово.

Панасович Роман Русланович
Університет Казимира Великого в Бидгощі

Філологія. Прикладна лінгвістика. Англійська+німецька

«Я дуже задоволений навчанням у м. Бидгощ. Вчуся на філологічному напрямі факультет прикладної лінгвістики (англійська з німецькою). Мені подобаються викладачі котрі висловлюють свою думку для своїх учнів. Подобається місто, гуртожиток, левова більшість поляків. Звичайно, ні для кого не є секретом, що вчитися важко, особливо в іншій країні, іншою мовою. Проте ті, хто дійсно вчиться, робить конспекти, відвідує курси та робить домашку, проблем не має. Мені бридко дивитись на людей, котрі приїжджають з подачі небідних батьків, проте замість навчання страждають невідомо чим, а потім жаліються, шукають винуватих. Нестерпно дивитись на те, як вони гноблять твою культуру, націю. По-суті через лінь і тяжіння до розваг, “спускання” грошей (простіть за не літературне) “свині” притягують до себе, та й до інших українців досить упереджене ставлення. Проте ті, хто дійсно вчиться, проблем не має жодних. Більше того, вони успішні у своїй стихії, і крім навчання встигають знайти собі не досить тяжку працю, а також непогане дозвілля, коли все благополучно здано і вивчено. Для мене це стало можливістю – реалізувати свою стихію – любов до мов. Мені не забивають голову непотрібним, дають тільки те, що знадобиться. Мене розуміють і цінять. Це найголовніше!»

Send this to a friend