/* Template name: reviews */ ?>
Моя донька навчається у Вроцлавському Економічному університеті на спеціальності – економіка. Університет дуже хороший, навчатися одне задоволення, відношення викладачів до студентів досить хороше та лояльне. Хочу подякувати компанїї та її консультантам за надану нам допомогу у вступі до даного університету.
Навчання в Польщі було моєю мрією. Зараз я переконалася – це цікаво і перспективно. У Польщі я знайшла багато друзів і відкриваю для себе нові можливості. В цілому Варшава мені дуже подобається, і я всіх закликаю приїжджати сюди. Програмою «МОК», мені вдалося швидко подолати …