Рівне, Київська, 36, к. 7 (1 поверх) готель Турист
пн - пт: з 10:00 до 18:00

Відгуки студентів

Юрчак Людмила
Абітурієнт 2024
Технікум "АВАНС"

Дуже неприємний осад залишився від співпраці з громадською організіцією МОК в особі ЧЕРНЕЧУК-СМИК Лідією Андієвною м. Рівне! Не правдива інформація, замовчування та спотворення корисної інформаціії . Не належна організація: самі робимо всі платежі, самі заселяємось, самі добираємося до Польщі…всі інші робили це організовано групами. І Найболючіше питання гуртожитку! Нашій групі не надали жодного місця в гуртожитках Bartek та Laura та жодного двомісного номера з санвузлом. Я особисто спілкувалася з двома групами від інших рекрутингових компаній ,всі вони проживають в Бартеку в двомісних кімнатах зі своїм санвузлом ( Оплата за послуги така і як у вас 600€ , тільки ваші працівники пропустили урок ділення в школі!) Результат: наші діти живуть в Асистенті де душ на 10 чоловік, а туалет на цілий поверх!( Про такі кімнати на початку ,не було розмови зовсім!!!! Рекомендую обходити МОК м.Рівне десятою дорогою, постійна брехня та маніпуляції.

Ліцей та технікум “АВАНС”

Кернякевич Арсен
Абітурієнт 2018р
Університет Казимира Великого в Бидгощі

Всім привіт! Моя університетська історія почалась в 2018 році, коли я постав перед вибором свого майбутнього ВНЗ. Чесно, думав над багатьма варіантами в Києві та Львові, але одного разу потрапив на презентацію навчання за кордоном, а саме в Польщі. І тут я зрозумів, що переваг даного навчання безліч і тут не треба навіть думати. Обирав університет той, в якому був напрямок який мене цікавив, а саме Арабська та Англійська прикладна лінгвістика. І на щастя з переліку наданих університетів Польщі я знайшов свій, в якому є даний факультет. Це Університет Казимира Великого в Бидгощі. Сам процес вступу був максимально приємний, від мене потрібні були тільки документи та бажання, зі всім решта справами мені допомогли висококваліфіковані співробітники МОКу. Документи були прийняті за декілька робочих днів і я отримав омріяного листа про зарахування. Навчання починалось в жовтні, тому на кінці вересня ми (всі вступники до даного університету) поїхали на навчання. Скажу одразу, настрой в мене був виключно на навчання, я прекрасно розумів, що я їду в іншу країну щоб отримати якісну освіту і як можна більше знань. І я надзвичайно радий, що даний університет задовільнив всі мої очікування. Викладачі завжди тебе підтримують, повага до студента – це перше і найголовніше, а якщо показати що ти справді хочеш вчитись та черпати інформацію від викладачів (я маю на увазі ходити на дижури та завжди проявляти ініціативи на заняттях) то успіх забезпечено! З другого року навчання я отримав стипендію ректора за найкращі результати в університеті (так, це можливо навіть якщо ви іноземець!), яку отримував до кінця свого навчання. Дуже приємно мати додатковий дохід за навчання, особливо коли цієї суми вистачає щоб повністю покрити його вартість. Великим плюсом є можливості які надає університет під час навчання, а саме програми обміну (Еразмус) завдяки якій ви можете відвідати будь який куточок світу з партнерського переліку університетів. Особисто я їздив до Іспанії, місто Кадіс, можете переглянути фото і переконатись що це нереально крута можливість! Варто зазначити також підтримку міжнародного офісу в університеті, адже яке б питання в вас не виникало, вони завжди вам допоможуть. Загалом мої студентські роки я згадую виключно з позитивними емоціями! А щодо перспектив після університету, то варто зазначити що на 2 та 3 роках завжди поступали пропозиції роботи в великих компаніях, які розташовані територіально в Бидгощі. Також на 3 році наш університет мав представляти Польщу на міжнародних дебатах в Катарі і я мав бути в команді, але на жаль через ковід даний захід скасували. Після закінчення університету я вирішив продовжити навчання арабської мови в Саудівській Аравії, адже запропонували чудову пропозицію! І за це все я неймовірно вдячний своєму університету та МОКу, адже тепер я кваліфікований спеціаліст який знає 5 мов та все йде так як планувалось (звісно окрім ковіду;)
Фінальним словом буде РЕКОМЕНДУЮ однозначно вступати до Польщі та брати все по максимуму! Нехай щастить!

Дубей Юлія
Випускниця 2021
Краківська Академія імені Анджея Фрича Моджевскего

Коли поступила в університет не думала що мені сподобається, але зараз знаю, що це були найкращі три роки мого життя. Завжди отримувала підтримку і допомогу. Це досвід який відкриє двері до багатьох можливостей. Навчання в Польщі дало мені можливість отримати роботу в інтернаціональній організації, багато нових друзів та величезну кількість знань. Я вважаю, кожна людина повинна спробувати, бо цей досвід того вартий.

Кручко Роксолана
Абітурієнт 2016
Університет гуманітарних та природничих наук ім. Яна Длугоша

Хотілося б щиро подякувати МОКУ за можливість втілювати свої мрії в реальність .Після закінчення ПНУ ім.Василя Стефаника в місті Івано-Франківськ факультету іноземних мов  вирішила продовжити магістратуру в місті Ченстохова на тому ж напрямку в Університеті Яна Длугоша .Навчання в Україні і навчання в Польщі значно відрізняється оскільки в Європі роблять акцент на необхідній інформації для студентів ,графік навчання також організований в такий спосіб ,що є можливість вчитись ,відпочивати і працювати .Мій період навчання в Польщі згадую із посмішкою на обличчі ,хоча спочатку не було легко ,але саме вихід із зони комфорту приносить ріст і дає поштовх вчитись самостійності і відповідальності .В період навчання жила в гуртожитку і саме це дозволило зустріти чимало хороших людей ,подружитись і мати підтримку,яка є необхідною кожному ,особливо на початку .П’ятий рік проживаю в місті Ченстохова,оскільки дякуючи знанням отриманим в університеті було значно простіше знайти роботу без знайомсв  ,а саме завдяки своїм знанням і амбіціям.4 рік працюю в логістичній фірмі ,і звісно знання англійської та польської були підставою того ,що після першої співбесіди мене затруднили .Тому щиро бажаю всім,хто має бажання відкривати для себе нові горизонти скористатися послугами МОКУ .Ви отримаєте підтримку ,організований підхід в оформленні документів ,відповідь на всі поставлені вами запитання і можливість реалізувати свої мрії в реальність .Також майбутнім абітурієнтам щиро рекомендую бути цілеспрямованими ,цінувати свій шанс та скористатися  ним сповна ,і пам’ятати що щоденна праця над собою приносить  результат.Тому мрійте ,працюйте над собою і йдіть до своєї цілі і знайте у вас все вийде!💙💛

Кернякевич Арсен
Абітурієнт 2018р
Університет Казимира Великого в Бидгощі

Всім привіт! Моя університетська історія почалась в 2018 році, коли я постав перед вибором свого майбутнього ВНЗ. Чесно, думав над багатьма варіантами в Києві та Львові, але одного разу потрапив на презентацію навчання за кордоном, а саме в Польщі. І тут я зрозумів, що переваг даного навчання безліч і тут не треба навіть думати. Обирав університет той, в якому був напрямок який мене цікавив, а саме Арабська та Англійська прикладна лінгвістика. І на щастя з переліку наданих університетів Польщі я знайшов свій, в якому є даний факультет. Це Університет Казимира Великого в Бидгощі. Сам процес вступу був максимально приємний, від мене потрібні були тільки документи та бажання, зі всім решта справами мені допомогли висококваліфіковані співробітники МОКу. Документи були прийняті за декілька робочих днів і я отримав омріяного листа про зарахування. Навчання починалось в жовтні, тому на кінці вересня ми (всі вступники до даного університету) поїхали на навчання. Скажу одразу, настрой в мене був виключно на навчання, я прекрасно розумів, що я їду в іншу країну щоб отримати якісну освіту і як можна більше знань. І я надзвичайно радий, що даний університет задовільнив всі мої очікування. Викладачі завжди тебе підтримують, повага до студента – це перше і найголовніше, а якщо показати що ти справді хочеш вчитись та черпати інформацію від викладачів (я маю на увазі ходити на дижури та завжди проявляти ініціативи на заняттях) то успіх забезпечено! З другого року навчання я отримав стипендію ректора за найкращі результати в університеті (так, це можливо навіть якщо ви іноземець!), яку отримував до кінця свого навчання. Дуже приємно мати додатковий дохід за навчання, особливо коли цієї суми вистачає щоб повністю покрити його вартість. Великим плюсом є можливості які надає університет під час навчання, а саме програми обміну (Еразмус) завдяки якій ви можете відвідати будь який куточок світу з партнерського переліку університетів. Особисто я їздив до Іспанії, місто Кадіс, можете переглянути фото і переконатись що це нереально крута можливість! Варто зазначити також підтримку міжнародного офісу в університеті, адже яке б питання в вас не виникало, вони завжди вам допоможуть. Загалом мої студентські роки я згадую виключно з позитивними емоціями! А щодо перспектив після університету, то варто зазначити що на 2 та 3 роках завжди поступали пропозиції роботи в великих компаніях, які розташовані територіально в Бидгощі. Також на 3 році наш університет мав представляти Польщу на міжнародних дебатах в Катарі і я мав бути в команді, але на жаль через ковід даний захід скасували. Після закінчення університету я вирішив продовжити навчання арабської мови в Саудівській Аравії, адже запропонували чудову пропозицію! І за це все я неймовірно вдячний своєму університету та МОКу, адже тепер я кваліфікований спеціаліст який знає 5 мов та все йде так як планувалось (звісно окрім ковіду;)
Фінальним словом буде РЕКОМЕНДУЮ однозначно вступати до Польщі та брати все по максимуму! Нехай щастить!

Роксолана Кручко
випускниця
Політехніка Ченстоховська

Хотілося б щиро подякувати МОКУ за можливість втілювати свої мрії в реальність .Після закінчення ПНУ ім.Василя Стефаника в місті Івано-Франківськ факультету іноземних мов вирішила продовжити магістратуру в місті Ченстохова на тому ж напрямку в Університеті Яна Длугоша .П’ятий рік проживаю в місті Ченстохова,оскільки дякуючи знанням отриманим в університеті було значно простіше знайти роботу без знайомсв ,а саме завдяки своїм знанням і амбіціям.4 рік працюю в логістичній фірмі ,і звісно знання англійської та польської були підставою того ,що після першої співбесіди мене затруднили .щиро бажаю всім,хто хоче відкривати для себе нові горизонти скористатися послугами МОКУ .Ви отримаєте підтримку ,організований підхід в оформленні документів ,відповідь на всі поставлені вами запитання і можливість реалізувати свої мрії в реальність .Майбутнім абітурієнтам щиро рекомендую мріяти ,працюйте над собою і йдіть до своєї цілі і знайте у вас все вийде!

Дмитрук Софія
Абітурієнт 2021
Щецинський Західнопоморський університет

Наша донька вже другий день у Щецині, доїхали швидко і добре, заселились у гуртожиток. Дякуємо Вам за співпрацю, супровід, терпіння!
Бажаємо, щоб Ваша робота і надалі приносила людям користь, а Вам – задоволення!!!

Павлюк Лія
Абітурієнт 2020
Університет гуманітарних та природничих наук ім. Яна Длугоша

Навчаюсь в університеті Яна Длугоша в Ченстохові вже другий рік, напрямок англійська філологія. Дуже подобається що викладачі подають інформацію в цікавій формі. Також хочу відмітити що дають тільки потрібну інформацію а не забивають голову непотрібним. Що для мене також є важливим, це те що викладачі вчать нас не тільки офіційної мови, а і повсякденної мови. Тобто, завдяки лексиці яку подають в університеті ти з легкістю знайдеш спільну могу с американцем та з легкістю зможеш дивитись фільми та серіали англійською.

Тишковець Артем
Вроцлавський політехнічний університет

Обрав університет Вроцлавську Політехніку, так як він один з кращих вузів Польщі. Навчаюся на спеціальності – Прикладна інформатика. Дуже подобається і навчання і університет. Також подобається саме місто в якому я навчаюсь, та в якому планую надалі працювати та проживати.