Рівне, Київська, 67, к.56 ( 8 поверх) трц АРЕНА
пн - пт: з 10:00 до 18:00

Загальноосвітній ліцей та школа у Влодаві

(Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1i II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie)
Почати вступ
mask
Загальноосвітній ліцей та школа у Влодаві

Місто Влодава – це невеличке містечко розташоване на річці Буг, біля кордону на стику трьох країн:України, Польщі та  Білорусії. Саме у цьому місті знаходиться комплекс загальноосвітніх шкіл №1 та 2-й загальноосвітній ліцей.
Саме місто знаходиться на території Поліського Національного парку, яке розташоване серед лісів та озер, відомих м’якою кришталево чистою водою (аналог озера Світязь в Україні). Дана місцевість дуже приваблює туристів як чудовою природою так і  унікальним мікрокліматом.

Особливість даного ліцею – БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ!

 

Після закінчення ліцею і технікуму випускники можуть надалі навчатися в школах поліцеальних. Учні, які здадуть випускний екзамен, будуть мати можливість вступу до вищих закладів: університетів, академій тощо.

Перелік необхідних документів для вступу:

 • Закордонний паспорт ( віза)
 • Український паспорт
 • Ідентифікаційний код
 • Витяг з реєстру осіб
 • Свідоцтво про народження
 • Українські паспорта батьків та ідентифікаційні код
 • Свідоцтво з додатком після закінчення 9 кл.
 • Переклад на польську мову та завірений нотаріусом свідоцтво з додатком після 9 класу
 • Для неповнолітніх нотаріальне доручення від обох батьків
 • Фотографія (35*45 як на візу)

 

Liceum Ogólnokształcące – ЛІЦЕЙ

 

Напрямок

 

 

Про напрямок навчання

Термін навчання
 

Фізико-математично-інформаційний

Якщо цікавишся математикою, вирішенням логічних завдань чи захоплюєшся планетами і зірками, можливо хочеш своє майбутнє пов’язати з програмуванням? То тобі саме на цей напрямок, де ти вдосконалиш свої знання та навики для подальшого вступу до університету!  

 

4 роки

 

 

Медіа-гуманітарно – правовий

Тобі подобаються таємниці історії чи цікавишся літературою, мистецтвом, любиш подискутувати? Ти хочеш стати юристом, журналістом чи експертом галузі культури та історії? Цей напрямок дозволить тобі досконало вивчити право та адміністрацію, психологію, журналістику, міжнародні відносини і тд. Доречі, у цьому класі є  додаткові заняття – культурологія- медіаосвіта.  

 

 

4 роки

 

Військовий клас

( Прикордонний)

Плануєш пов’язати своє майбутнє з роботою у  військовій формі, тоді звісно обирай військовий клас. Дізнаєшся про структуру та завдання працівників, які перебувають у формі та можеш взяти участь у тренувальних таборах і виїзних заняттях, а також успішно продовжити навчання у вибраній тобою галузі.  

 

4 роки

 

 

Біологічно-хімічний (Природничий)

Ти захоплюєшся хімічними реакціями та процесами, а можливо тобі важлива природа, навколишнє середовище і клімат? Чи можливо плануєш пов’язати своє життя з медициною чи фармацією? Саме у цьому класі ти збагатиш свої знання та вміння проводячи хімічні експерименти та будеш брати участь у наукових сесіях. Надалі зможеш поступити на такі напрямки, як: ветеринарія, фізіотерапія, косметологія, фармація та інші природничі та хімічні факультети.  

 

 

 

4 роки

 

Випускники технікyмy і професійно-технічного училища, які здадуть професійні іспити, отримують сертифікат польською та англійською мовaми, які дають їм право поступати у виші, а також працювати по своїй професії в Польщі та Європі.

TechnikumТехнікум

 

Спеціальність

 

 

Про спеціальність

Термін навчання
 

Будівництво

Навчаючись на даній спеціальності Ви не лише здобудете середню спеціальну освіту, але й відкриєте собі двері до найкращих технічних вишів. Під час навчання Ви навчитеся виконувати будівельні роботи, фундаменти, бетонні роботи, а також оздоблювальні та монтажні роботи. Якщо не бажаєте продовжувати навчання у вишах, зможете зайти роботу в будівельних фірмах, агенствах з нерухомості тощо.  

 

5 роки

 

 

Оцінювальні роботи в будівництві

Суть спеціальності- організація, контроль та складання кошторису витрат на оздоблювальні роботи в будівництві та готувати тендерну документацію. Ви навчитеся виконувати монтажні, облицювальні та оздоблювальні роботи. Після закінчення навчання Вам буде присвоєно звання техніка оздоблювальних робіт в будівництві та отримати будівельну кваліфікацію.  

 

 

5 роки

 

Автотехнік

Якщо цікавитеся автомобілями, полюбляєте ремонтувати та якщо автомобільна промисловість – це ваша пристрасть, тоді цей напрямок дійсно ваш! По закінченню навчання можете продовжити навчатися у технічних вишах, зокрема в галузях автомобільного транспорту та автострахування.  

 

5 роки

Харчова промисловість та гастрономічні послузи

( кухар, кондитер)

Ви з тих, хто думає про здорове харчування, полюблюєте пригоди з кулінарним мистецтвом та експериментуєте зі стравами? На цьому факультеті ви навчитеся вміло готувати страви відповідно до принципів раціонального харчування, естетичного вигляду та належного обслуговування споживачів. Надалі зможете продовжити улюблену справу у вишах галузі гастрономії таінших факультетах пов’язаних з харчуванням, дієтологією, організацією, просуванням та маркетингових послуг.  

 

 

 

5 роки

Методика роботи готелів Ви вмієте організовувати час з друзями та не можете жити без постійних контактів з людьми, а вивчення іноземних мов для вас не є проблемою? Тоді, ви можете вдосконалити іноземні мови та навчитися застосовувати правила обслуговування гостей готелю. А після закінчення навчання отримаєте додаток до диплома – так званий Europass в англійській версії, завдяки якому ви зможете влаштуватися на роботу кваліфікованим працівником в різні країни Європи, або продовжити навчання у вишах пов’язаних з готельною справою, туризмом та маркетингу послуг.  

 

5 роки

 

 

Під час навчання всі діти забезпечуються гуртожитком та харчуванням.

 • Вартість гуртожитку – 20 злотых на місяць
 • Оплата за питание – 17 злотых в сутки

Одноразова РІЧНА оплата:

 • Медичне страхування – 500 злотих за рік
 • Страхування від нещасних випадків – 30 злотих
Адреса
Польща, Влодава, Показати на карте
Тип / власність
Технікум, Ліцей / Державний
Рівень навчання
Мова навчання
Польська
Вартість навчання на рік
Безкоштовно