Рівне, Київська, 67, к.56 ( 8 поверх) трц АРЕНА
пн - пт: з 10:00 до 18:00

Співпраця медичного факультету університету Лазарського з Medicover

МОК/
Співпраця медичного факультету університету  Лазарського з Medicover

З початку січня  у медичному центрі Medicover у Варшаві проводяться клінічні заняття з предмета «сімейна медицина» для студентів медичного факультету університету Лазарського.

Раніше, восени минулого року, студенти Університету Лазарського мали можливість пройти стажування у багатопрофільній лікарні Medicover у варшавському районі Вілянув.

В рамках цієї співпраці з початку 2021/22 студентського року  студенти мають можливість здобувати знання в клінічних відділеннях лікарні під керівництвом спеціалістів у галузі: кардіології, кардіохірургії, загальної хірургії, гінекології, акушерства, а також анестезіології та інтенсивної терапії.

Виховання майбутніх медичних кадрів – це велика відповідальність, яку  з честю бере на себе медичний факультет університету разом партнерами. Надати  практичні знання під наглядом експертів у надихаючому та професійному середовищі є чимось унікальним на шляху професійної підготовки майбутнього лікаря, – коментує Патрик Поневєрза, доктор медичних наук, медичний директор Medicover Polska.

Сімейна медицина є одним із предметів навчального процесу на медичному факультеті Університету Лазарського. Контакт наших студентів з пацієнтами та командою видатних професіоналів, що дає змогу реалізувати навчання за формулою магістр-студент, зберігаючи невеликі, двомісні групи, є можливістю набути знань та навичок на практиці. У рамках освітнього процесу Medicover є не лише однією з найбільших компаній, що надають послуги у сфері сімейної медицини в Польщі, а передусім модель медичної допомоги, яка базується на емпатії та комплексному підході до потреб пацієнтів. Я переконаний, що це буде дуже плідна і довгострокова співпраця, – додає д-р. Павло Ольшевський, декан медичного факультету Університету Лазарського.

Детальніше про співпрацю з Medicover за посиланням