Рівне, Київська, 67, к.56 ( 8 поверх) трц АРЕНА
пн - пт: з 10:00 до 18:00

Вивчення японської мови — це хобі чи професія?

МОК/
Вивчення японської мови — це хобі чи професія?

Останнім часом багато випускників цікавляться філологічними напрямками.

Відверто кажучи, в наш час вільне володіння іноземними мовами стало дуже цінним навичком на ринку праці. Особливо, якщо мова йде про мови, які не викладають повсюдно, як у випадку з англійською чи німецькою.

Якщо ви цікавитеся японською культурою і вивчення іноземних мов ніколи не було для вас проблемою, тоді вивчення японських студій саме для вас!

Однак вивчення японської мови – це не тільки велика пригода, а й сумлінна праця, яка вимагає терпіння та систематичної роботи. Ці особливості важливі під час вивчення японської писемності. Під час навчання ви також познайомитеся з історією Японії, історією японської літератури та культури, а також звичаї та релігії японців.

В Польщі в 4 університетах вивчають японську мову та культуру.

Найпопулярніший університет в цьому напрямку – це Університет Миколая Коперника в Торуні (UMK).

Навчальна програма та предмети

Студенти, крім практичного вивчення японської мови, також дізнаються про історію та культуру цієї країни. На них також чекають заняття з літературознавства, мовознавства та перекладу текстів. Що ще? Ви матимете можливість вивчати китайську мову, що зробить вас ще більш бажаним випускником на ринку праці!

Випускник повинен володіти знаннями та навичками в таких сферах:

  • знання літератури обраної мовної області;
  • знаннями в галузі лінгвістики та культурології;
  • комунікативне володіння китайською мовою;
  • знання японської мови на рівні В2 Європейської системи опису мов.

Сильні сторони японських студій в UMK:

  • персонал, що забезпечує отримання знань, які дозволять зрозуміти та дізнатися про Японію;
  • носії мови з довгою історією викладання японської мови, які піклуються про опановування мовою на рівні, який дозволить, серед іншого, складання іспиту на стипендію, виїзд на стажування до Японії або отримання сертифіката JLPT;
  • державні стипендії Японії, отримані студентами, відвідування однорічних стажувань в японській готельній індустрії в рамках програми Ashinaga Foundation або AISEC, або до університетів в рамках міжуніверситетських угод;
  • щорічні семінари, організовані токійськими каліграфами;
  • навчання в сучасній і просторій будівлі з мультимедійними кімнатами, розташовані неподалік від центру міста. Торунь – це місто з чудовою старовинною і сучасною архітектурою, серед зелені та лісових околиць.

Що робити, або де ти будеш після закінчення навчання?

Випускники цього факультету не мають труднощів з працевлаштуванням, оскільки знання мови знадобляться практично в кожній галузі. Якщо ви любите спілкуватися з людьми та вважаєте, що маєте педагогічну компетентність, ви можете знайти роботу в мовних школах.

Інша альтернатива – знайти роботу в закладах культури та видавництвах. Ніщо не заважає спробувати свої сили в міжнародних корпораціях та польських компаніях, які співпрацюють з японським ринком.

Ваші знання також знадобляться при роботі в центральних та місцевих органах влади.

Без заперечень, кар’єрні перспективи випускників надзвичайно різноманітні, тому ви легко знайдете для себе сферу, в якій зможете без проблем працювати!