Рівне, Київська, 67, к.56 ( 8 поверх) трц АРЕНА
пн - пт: з 10:00 до 18:00

Перший проект в рамках нової перспективи програми Horizon EUROPA в Ченстоховському технологічному університеті

Всі/
Перший проект в рамках нової перспективи програми Horizon EUROPA в Ченстоховському технологічному університеті

Для фінансування було відібрано проект HESTIA – HydrogEn COMBUSTION In Aero engines.

У підготовці його брала участь команда професора Артура Тиліщака з факультету машинобудування та комп’ютерних наук у конкурсі Horizon EUROPA. Це перший проект в рамках нової перспективи програми Horizon, в якому візьме участь Ченстоховський технологічний університет. PCz буде одним із 23 партнерів проекту, а керівником проекту є SAFRAN SA з Франції. У проекті візьмуть участь 17 університетів і дослідницьких центрів, а також 6 європейських виробників авіамоторів.

Проект HESTIA зосереджується, зокрема, на розширенні наукового розуміння спалювання водню і повітря в майбутніх аеродвигунах з водневим двигуном. Пов’язані фізичні явища будуть досліджуватися шляхом проведення передової експериментальної роботи, тісно пов’язаної з чисельним аналізом, який адаптуватиме або розробить обчислювальні моделі та поступово підвищить їхню зрілість, щоб їх можна було інтегрувати з промисловими кодами CFD.

Загальна вартість всього проекту становить 5 998 943 євро, з яких майже 250 000 євро заплановано на Ченстоховський технологічний університет.

Наразі тривають формальності щодо підписання грантової угоди.

Вітаємо всю команду та бажаємо подальших успіхів.