м Рівне, вул. Київська 67
пн - пт: з 10:00 до 18:00

Співпраця державних установ з університетами – запорука розвитку країни.

Всі/
Співпраця державних установ з університетами – запорука розвитку країни.

В Щецині Президент міста нагородив студентів та докторантів Західно-Поморського технологічного університету серед них 2 премії та 4 відзнаки.

Метою конкурсу на відзнаку Президента міста Щецина за кращу наукову роботу є сприяння інноваційній роботі, пов’язаної зі Стратегією розвитку Щецина, зокрема:

відбір таких робіт, які можуть сприяти розвитку або популяризації міста;

просування оригінальних рішень, які позитивно вплинуть на активізацію регіону;

надихаючи молодих та творчих людей, які можуть реально вплинути на розвиток міста.

Серед переможців були також студенти та випускники усіх державних університетів Щецина. Цьогорічний призовий фонд та відзнаки склали 63 000 злотих.

«Я вітаю авторів робіт-переможців і дякую їм за зусилля, – каже президент Щецина Пьотр Кшистек. – Я пишаюся тим, що Щецин може похвалитися такою талановитою молоддю. Читаючи конкурсні роботи, я був вражений тим, наскільки ви амбітні. Ніколи не відмовляйтеся від того, що вас цікавить, запитуйте і творіть, адже завдяки вашим зусиллям ми можемо розвиватися і пізнавати навколишній світ все краще і краще.»

Назви нагороджених та відзначених робіт ЗУТ:

НАГОРОДИ:

  1. Інженерна робота: «Концертний зал Академії мистецтв на вулиці Лазебній у Щецині»; автор: Бартек Літвінко; Архітектурний факультет (зараз навчається ІІ ступеня на цьому ж факультеті).

2.Магістерська робота: «Будівля музею Ганзи на острові Пшиможе в Щецині»; автор: Шимон Зайончковський, архітектурний факультет (зараз навчається І ступеня на факультеті комп’ютерних наук)

НАГОРОДИ:

  1. Інженерна дипломна робота: «Проект перетворень в районі тераси замку поморських князів у Щецині»; автор: Ігор Клюс, архітектурний факультет (зараз навчається ІІ ступеня на цьому ж факультеті).
  2. Магістерська робота: «Концептуальне проектування парку на острові Гродзька з особливою розробкою сенсорних садів»; автор: Беата Дурадж, факультет екологічного менеджменту та сільського господарства.
  3. Магістерська робота: «Порівняльний аналіз відповідності оцінок обраних методів багатокритеріального аналізу рішень у проблемі відновлюваних джерел енергії»; автор: Олександра Бонцкевич, факультет комп’ютерних наук.
  4. Докторська дисертація: «Нові силіконові адгезиви – приготування та властивості», автор: Адріан Антосик, факультет хімічної технології та техніки.

На конкурс на здобуття премій мера за найкращі наукові роботи можна подавати докторські, бакалаврські, інженерні та магістерські роботи, захищені в вишах Щецина. Дисципліни та наукові напрямки представленої роботи охоплюють чотири напрямки:

точні та природничі науки;

гуманітарні та суспільні науки;

інженерно-технічні науки;

медичні науки та науки про здоров’я.

Протягом усіх 13 випусків міський голова відзначив 62 авторів видатних наукових праць, присудивши 31 премію та стільки ж відзнак.

Send this to a friend