м Рівне, вул. Київська 67
пн - пт: з 10:00 до 18:00

Співпраця між Щецинським університетом та Асоціацією Ińskie Lato Filmowe

Всі/
Співпраця між Щецинським університетом та Асоціацією Ińskie Lato Filmowe

4 листопада було укладено угоду про співпрацю підписаний між Щецинським університетом та Асоціацією Ińskie Lato Filmowe. Контракт від імені університету підписав проф. dr hab. Вальдемар Тарчинський, ректор Щецинського університету, асоціацію представляли віце-президент Беата Стельтер та Тереза ​​Дзялошевська.

Основними напрямками співпраці є :

поширення кінокультури серед молоді та студентів шляхом організації майстер-класів та активних форм відпочинку,

здійснення спільних ініціатив на підтримку мистецтва, культурного та соціально-економічного розвитку Західної Померанії з використанням потенціалу досліджень і знань Щецинського університету та можливостей професійного та практичного розвитку студентів, зацікавлених у кінокультурі.

спільний розвиток широко осмисленої діяльності в галузі кінокультури. сфера стратегії, просування та маркетингу, пов’язана з освітньою пропозицією Щецинського університету та культурною пропозицією Асоціації Ińskie Lato Filmowe, спільна організація мистецьких, розважальних та культурних заходів, зокрема під час організації Фестиваль Ińskie L ato Filmowe, організуючи тематичні семінари, які проводять співробітники та/або студенти Щецинського університету в рамках діяльності Асоціації Ińskie Lato Filmowe.

Асоціація «Інське кіно літо» заснована у 2004 році. Основною метою діяльності асоціації є щорічна організація «Інського кіноліта». Ця діяльність пов’язана з поширенням кінокультури, зокрема пропагування кіно високої художньої цінності, кінематографії Східної Європи, а також поширення кінокультури серед дітей та молоді шляхом організації майстер-класів та активних форм відпочинку.

Send this to a friend