м Рівне, вул. Київська 67
пн - пт: з 10:00 до 18:00

Угода між UEW та GPM EMEA

Всі/
Угода між UEW та GPM EMEA

3 листопада 2021 року Вроцлавський економічний університет в особі ректора проф. др. Анджея Калети, уклав угоду про співпрацю з GPM EMEA в особі президента правління Еви Паларчик та віце-президента правління Томаша Лесневського.

Співпраця між UEW та GPM EMEA (управління зеленими проектами) включатиме, зокрема, спільну реалізацію навчальних, наукових та науково-дослідних проектів; підвищення професійної кваліфікації студентів, докторантів та аспірантів шляхом організації навчання та навчання в аспірантурі; співробітництво у створенні та розвитку спеціальностей, модулів, навчальних програм, програм аспірантури, курсів підвищення кваліфікації, курсів; спільної організації тематичних конференцій та семінарів.

Першим кроком угоди є співпраця у здійсненні аспірантури Advanced Project Management, в рамках якої проводиться навчання в галузі Green Project Management та PRiSM планується методологія.

Відповідальними за координацію діяльності з боку UEW є: д-р Марек Вансович та Алла Вітвіцка-Дудек, а з боку GPM EMEA – Ева Паларчик, Ева Беднарчик і Томаш Лесньовський..

Send this to a friend