м Рівне, вул. Київська 67
пн - пт: з 10:00 до 18:00

Університет Миколая Коперника в Торуні став учасником пілотного проекту YUFE, «Молодий університет для майбутнього Європи»

Всі/
Університет Миколая Коперника в Торуні став учасником пілотного проекту YUFE, «Молодий університет для майбутнього Європи»

YUFE «Молодий університет для майбутнього Європи»  , є одним із 41 консорціумів, відібраних Європейською комісією для побудови та тестування моделі Європейського університету – відкритого, неелітного та інтегрованого в різні середовища, а також заохочення інновацій, міждисциплінарності та найвища якість досліджень та освіти.

YUFE складається з десяти динамічних, молодих, орієнтованих на студентів дослідницьких університетів (загалом понад 190 000 студентів і понад 32 000 співробітників) і чотирьох неакадемічних партнерів у сфері вищої освіти, ринку праці та підприємництва.

Ми працюємо разом, щоб просувати наші освітні програми, розробляти механізми для полегшення мобільності студентів і співробітників, а також створюємо модель вищої освіти без кордонів, але добре впроваджену у місцевому контексті, реагуючи на зміни, що відбуваються в суспільстві та на ринку праці. Ми прагнемо зміцнити ідею навчання протягом усього життя, наголошуємо на цінності мультикультуралізму, багатомовності та європейської інтеграції.

Пілотна версія проекту триватиме до грудня 2022 року.

В рамах проекту налагоджується співпраця з урядовими структурами.

Університет Миколая Коперника налагодив співпрацю з Торуньським районом щодо заходів, що проводяться в рамках консорціуму «Молодий університет для майбутнього Європи». 27 жовтня угоду з цього приводу урочисто підписав ректор проф. Анджей Сокала та торунський староста Марек Ольшевський.

– Ми маємо широку, довгострокову співпрацю з містом, я дуже радий, що зараз ми природньо розширюємо її, включаючи співпрацю з Торуньським повітом. Для нас надзвичайно важлива спільна діяльність університету з соціальним середовищем, – сказав ректор Анджей Сокала.

Співпраця включатиме такі заходи, як взаємне просування, спільна організація заходів, створення можливостей для YUFE студентів та студенти можуть стати волонтерами в повітовому старості, розширюючи пропозицію навчання для мешканців повіту, інформуючи місцеву громаду про звернуті до неї університетські ініціативи, зокрема про роботу студентських поліклінік.

– Ідея YUFE щодо співпраці з навколишнім середовищем ідеально вписується в діяльність місцевого самоврядування, – сказав Марек Ольшевський, староста Торуня. – Мешканці, безумовно, оцінять можливості, які відкриває для нас ця угода, і отримають користь від широкого спектру ініціатив.

На церемонії також був присутній координатор YUFE в Університеті Миколая Коперника, проф. Пшемислав Нерінг, Катажина Фус, керівник університетської команди YUFE в нашому місті та Адріан Александрович, відповідальний з боку району за виконання Угоди

Send this to a friend