м Рівне, вул. Київська 67
пн - пт: з 10:00 до 18:00

Вчені Люблінського технологічного університету в престижному рейтингу найвпливовіших людей науки світу

Всі/
Вчені  Люблінського технологічного університету в престижному рейтингу найвпливовіших людей науки світу


Журнал PLOS Biology вкотре опублікував список найкращих вчених світу (2% найкращих вчених світу) за цитуванням їхніх наукових праць іншими авторами. Список охопив майже 190 тисяч. спеціалісти з 22 дисциплін розділені на 176 більш конкретних напрямків. До цієї групи увійшли 25 дослідників з Люблінського технологічного університету. У попередньому рейтингу їх було 16.

До рейтингового списку увійшли рейтинговані імена 2% найкращих вчених, чиї публікації найчастіше цитуються іншими авторами. Весь науковий доробок окремих дослідників оцінюється за бібліометричним індексом, який враховує такі критерії, як: індекс Хірша, кількість цитувань, імпакт-фактор, місце в списку авторів.

– Присутність наших вчених у ТОП-2 % свідчить про те, що Люблінський технологічний університет є важливим і впізнаваним центром у галузі світової науки. Більша група наших дослідників у порівнянні з минулим роком є ​​чітким сигналом того, що наш університет послідовно зміцнює свої наукові позиції. Це все більше підтверджується у зовнішніх рейтингах. Люблінський технологічний університет вдруге отримав нагороду ELSEVIER Research Impact Leaders Awards у галузі інженерних та технічних наук. Її присуджують університетам, дослідження яких роблять найбільший внесок у сприйняття польської науки у світі, – каже ректор Люблінського технологічного університету проф. Збігнєв Патер.

Рейтинг поділено на два списки. Перша (Таблиця-1-Authors_caree) охоплює наукові досягнення за весь період професійної діяльності вченого. Друга таблиця (Table-1-Authors_singleyr) стосується лише досягнень 2020 року

вчених Люблінського технологічного університету (імена ранжуються відповідно до позиції, зайнятої у списку ТОП-2%)

Send this to a friend