м Рівне, вул. Київська 67
пн - пт: з 10:00 до 18:00

Індивідуальна консультація з профорієнтації для школярів.


Справжня профорієнтація, точніше тестів, результат за 5 години, онлайн.

Для учнів старших класів  індивідуально в Рівне/ Онлайн з будь якого міста України

Дипломований спеціаліст з профорієнтації  Академії Кар’єрного Росту.

Ось що ви отримаєте від нас:

Визначимо відповідну професію, яку ви полюбите

Крок 1 Ми досліджуємо інтелект, інтереси, здібності, креативність, знання, особистість, темперамент. Коли ми зрозуміємо сильні і слабкі сторони школяра, ми називаємо 5 професій, які підходять саме Вам.

Крок 2 З цього кола відповідних професій ми з вами обґрунтовано вибираємо одну. Тому що вибір все одно необхідно зробити (адже у вас немає 5 життів). Для цього ми застосовуємо весь наш величезний практичний, науковий, психологічний досвід і вибираємо таку професію з якою ви будете щасливо жити і добре заробляти. Ми знаємо, що у вас в душі є протиріччя. Не турбуйтеся, ми їх розв’яжемо і в вашій голові настане ясність.

Підберемо навчальний заклад

Відповімо на питання: що краще у вашій ситуації – вуз або коледж, які предмети здавати, який прохідний бал, скільки коштує навчання, як і куди можна поступити, коли і куди подавати документи.

Ми підберемо 5 вузів в Україні або за кордоном, в яких можна отримати обрану професію. Ми враховуємо плани і можливості вашої родини, місто і країну проживання. Майте на увазі, що ми не працюємо ні на які вузи.

Дамо вам матеріали

Ми приєднаємо Вас до річного проекту «Професія –формула вибору», де Ви будете отримувати матеріали про професії, зможете брати участь в конкурсах

Як ми це робимо?

Ми не проводимо комп’ютерного тестування

Кожна людина унікальна. І ваша дитина теж унікальна. Під час профорієнтації я не прошу старшокласників пройти тест. Тому що тест не враховує індивідуальність людини: він не чує його голосу, не відчуває його реакції, він не співчуває, він не гнучкий і не творчий.

Тесту ви не можете заперечувати. А мені можете. Мені заперечення дуже потрібні, як ліхтарик у темряві. Вони нас і ведуть по коридору до світла і до нової професії.

Індивідуальна консультація

Це профорієнтація однієї людини. Однак якщо ця людина – дитина, старшокласник, ми просимо бути присутнім батьків, хоча б одного. Але нерідко трапляється, і це добре, що батьки приходять удвох або навіть з бабусею. У нас багато питань про різні сторони життя вашого сина чи вашої дочки. Ми просимо вас згадувати.

Це захоплююче цікава розмова, дуже емоційний. Іноді ми даємо прості завдання для визначення способу мислення дитини та її креативних можливостей. Іноді просимо намалювати або виконати просту ручну операцію (вирізати з паперу фігуру).

Частенько батьки відкривають свою дитину, немов знайомляться з ним заново. Дивуються. Захоплюються. Змінюють своє бачення дитини і замислюються про свої методи взаємодії з дітьми. Навіщо це? Щоб виявити конфігурацію здібностей дитина і зрозуміти, ким стати їй в майбутньому.

Навіщо нам батьки?

Ми вважаємо дуже важливим, щоб батьки були згодні з обраною професією. Саме тому дорослі присутні на профорієнтації старшокласників і бачать логіку того, що відбувається. Крім того, саме батьки фінансують освіту дітей. Саме вони приймають рішення, чи зможуть вони платити за освіту дитини і скільки.

Ми просимо принести на консультацію роботи вашої дитини (вірші, малюнки, відеозаписи, фотографії і таке інше, що є). А якщо нічого такого немає – не хвилюйтеся. Талант вашої дитини в іншому.

Після консультації ви можете дзвонити нам і задавати уточнюючі питання.

Тривалість консультації – 3 зустрічі по 1.5 години.

Профорієнтація школярів в період пандемії ОНЛАЙН

Якщо ви хочете провести консультацію віддалено, то це можливо: ми працюємо по скайпу. Якість віддаленої консультації не гірше, ніж очної, адже ми бачимо один одного і чуємо один одного добре.

Вартість консультації-1500 грн

Send this to a friend