м Рівне, вул. Київська 67
пн - пт: з 10:00 до 18:00

Чому обирають Польщу

  • Польща – прекрасна країна, яка знаходиться на географічному та культурному перехресті Східної та Західної Європи. Під час своєї бурхливої історії поляки зберегли національну самобутність, і сьогодні країна займає рішучу позицію серед країн Європейського Союзу.
  • Населення Польщі складає понад 37,6 мільйонів осіб (37 672 164 – 31.10.2020).
  • У 1999 році міністерством освіти 29-ти країн, а також Польщі, була підписана Болонська Декларація, яка була початком процесу створення Європейської вищої освіти. Польща приймає активну участь в Болонському процесі. Завдяки ECTS (Європейська Кредитна Система Обміну), студенти можуть бути повністю мобільними і продовжити освіту в інших країнах Європи. Введення такої системи освіти в Польщі було спрямоване насамперед на підвищення якості освіти у вищих навчальних закладах, а також підвищення конкурентоспроможності польських ВНЗ.
  • В травні 2004 року Польща приєдналась до Європейського Союзу, а починаючи з 21 грудня 2007 року долучилась до Шенгенської зони, що надало змогу її мешканцям вільно подорожувати до країн Шенгену.
  • Вищі навчальні заклади Польщі, як і інші європейські країни, беруть участь у програмах обміну. Це означає, що студенти польського ВНЗ можуть їздити до навчальних закладів інших країн на стажування, практику, навчання.
  • Вищі навчальні заклади Польщі велику увагу приділяють тому, щоб студенти під час навчання отримували практичні знання і проходили практики.
Send this to a friend