м Рівне, вул. Київська 67
пн - пт: з 10:00 до 18:00

Чому обирають Словаччину

Навчання в Євросоюзі – це інвестиції у власне майбутнє, пов’язані з придбанням необхідних успішній людині знань, навичок і досвіду.

Престижна європейська освіта – це не тільки диплом світового рівня, якість знань і прекрасне володіння іноземними мовами, а й блискучі перспективи для успішної кар’єри.

Навчання в Євросоюзі – це виховання та розвиток сучасного студента в демократичному цивілізованому суспільстві, що досить таки суттєво впливає на формування особистості. Якщо ви мрієте отримати престижну вищу освіту в одній з країн Євросоюзу, радимо Вам звернути свою увагу на Словаччину.

На сьогоднішній день навчання в Словаччині для студентів з України має суттєві та дуже вагомі переваги у порівнянні з навчанням в інших країнах ЄС. Значною перевагою навчання в Словаччині є спорідненість та близькість української мови зі словацькою, що істотно полегшує як саму підготовку до вступу в університет, так і процес навчання. Словацька мова набагато простіша і ближча до української мови, ніж польська або чеська. Для побутового спілкування (магазини, кафе, розмовна мова) навчання практично не потрібно. Достатньо всього півроку мовних курсів, щоб можна було навчатися нарівні зі словацькими студентами.

Одним із бонусів для українських студентів є те, що перебуваючи у Словаччині, можна без перешкод відвідати Чехію, Австрію та інші країни Євросоюзу. Будь-хто із студентів має змогу оформити ISIC-card – студентська карта, що надає право отримати знижку на проїзд по цілому світу (до 40% знижки), а також знижки у розважальних центрах, магазинах та кафе.

До послуг студентів також, популярна на сьогодні, програма по обміну студентів між вузами різних країн Erasmus. Ще однією позитивною рисою словацьких університетів в порівнянні із рештою Європи є те, що освіту тут отримати є можливість абсолютно безкоштовно.

Після закінчення словацького університету є цілком реальна можливість працевлаштуватися та залишитися жити не лише в самій Словаччині, а й в будь-якій іншій країні Євросоюзу. Шлях до побудови успішної кар’єри у ЄС Вам відкриє престижний європейський диплом, отриманий в одному з ВНЗ Словаччини. Навчання у Словаччині – це не лише диплом світового рівня, а й найнадійніший, найпростіший та найдешевший спосіб офіційної імміграції в Євросоюз.

Send this to a friend