м Рівне, вул. Київська 67
пн - пт: з 10:00 до 18:00

Легалізація побуту в Словаччині

  1. Перед виїздом на навчання до Словаччини, студент повинен отримати Візу на навчання типу D – (long stay VISA). Віза (типу D) видається на термін 90 календарних днів, а виготовляється протягом 30 календарних днів.
  2. Після приїзду в Словаччину протягом 90 календарних днів, необхідно подавати документи на оформлення дозволу на тимчасове проживання у відділі поліції у справах іноземних громадян. Важливо зазначити, що поліція у справах іноземних громадян не приймає туристичні візи при оформленні заявки на тимчасове проживання, тому варто про це пам’ятати при оформленні візи перед виїздом за кордон.
  3. Для оформлення дозволу на тимчасоке проживання у Словаччині необхідно:

–  пред’явити документ, що підтверджує мету поїздки, тобто – довідку з навчального закладу про зарахування;

– довідку про несудимість, котра повинна бути перекладеною на словацьку мову словацьким судовим перекладачем, та апостилізованою в Міністерстві освіти;

–  підтвердження фінансового забезпечення, а саме довідка про стан рахунку, відкритого у країні де проживає студент або відкритого під час прибуття на навчання у Словаччині та слід показати суму у розмірі – 2 400€  (прожитковий мінімум на рік у Словаччині):

– дві нещодавно зроблені фотокартки розміром 3 х 3,5;

– довідку про надання місця у гуртожитку.

  1. Після отримання дозволу на тимчасове проживання в Словаччині необхідно протягом 30 днів пройти профілактичний медогляд у відділенні інфекційних захворювань та отримати медичну довідку із зазначенням, що студент не має інфекційних захворювань. Увага! Медична довідка повинна бути видана лише лікарнею у Словацькій Республіці!!!

Важливо! Усі документи повинні бути перекладені словацькою мовою та виконані словацьким судовим перекладачем!

Send this to a friend