м Рівне, вул. Київська 67
пн - пт: з 10:00 до 18:00

ФІЗИК, БІОФІЗІК

ФІЗИК, БІОФІЗІК
ФІЗИК, БІОФІЗІК
 • Вивчення фізичних і природних явищ
 • Дослідження в сфері фізики елементарних частинок, оптики, фізики високих енергій, фізики металів та ін.
 • Постановка експериментів в сфері квантової фізики, механіки, радіофізики тощо
 • Дослідження ядерних процесів і технологій
 • Вивчення взаємозв’язків в фізичних і біологічних закономірностях функціонуванння живого організму
 • Проектування штучних систем оргазму та органів
 • Проведення досліджень у сфері пересадки органів і створення штучних органів
 • Дослідження в сфері створення і застосування систем штучного інтелекту

Фізика  – найфундаментальніша галузь науки про природу та її явища. Досягнення сучасної фізики настільки значимі, що викликають захоплення. Мікроелектроніка і персональні комп’ютери, лазери, управління термоядерним синтезом, голографія, високотемпературна надпровідність – ось далеко не повний перелік застосування досягнень фізики останніх десятиліть. Фізик досліджує природу, що оточує нас, а сае фізичні тіла та фізичні явища і їх взаємодію. Зміст роботи – перевірка логічних висновків експериментальним методом.  Ідеї перевіряються експериментом, експериментальні результати провокують виникнення нових ідей.

В рамках професії фізик існують різні спеціалізації, наприклад за об’єктом обстеження виокремлюються:

 • Космічна фізика
 • Фізика мікровсесвіту
 • Механіка та термодинаміка
 • Оптика і електроніка та інші.

Професія біофізика об’єднує відразу дві найскладніших науки – фізику та біологію, та займається вивченням походження фізичних процесів в різноманітних живих організмах.

 

Біофізик – спеціаліст, що займається вивченням загальних проблем організації і регуляції живих систем різного рівня організації на основі законів квантової механіки, кінетики та термодинаміки.

 

Основний метод – комп’ютерне моделювання, яке чим далі, тим частіше стає інструментом досліджень як загальних закономірностей, так і особливостей організації конкретних живих систем всіх рівнів, починаючи від біомакромолекул і їх взаємодією та закінчуючи екологічними системами і біосферою в цілому.

Інформатика – галузь науки, що вивчає структуру та загальні властивості інформації, а також питання, пов’язані з її збором, зберіганням, пошуком, переробкою, перетворенням, розповсюдженням і використанням в різноманітних сферах діяльності. Біоінформатикою  називають інформатику, що приміняється до молекулярної біології.
Всі знають, що прочитаний геном людини. Що ж таке геном з точки зору інформатики? Це довгий текст, що містить близько 3 мільярдів букв (нуклеотидів А, Т, G, С). І все. Одною з проблем біоінформатики є встановлення сенсу цього тексту.

в дослідних інститутах

в університетах

в університетських клініках

в біотехнологічних і фармацевтичних компаніях

Крім того, біофізики також знаходять роботу:

 

в компаніях-виробників медичних приладів або лазерів

в області технології чіпів ДНК в промислових компаніях

Затребуваність

Прогноз популярності професії на ринку через 5-7 років

Сфера діяльності
Професія типу «людина-природа», «людина-знакова система», «людина-техніка» Жива і нежива природа, знакові системи, техніка.
Вид діяльності
Теоретична і практична діяльність: дослідження і розвиток інноваційних технологій; робота з природними об’єктами, аналіз, проектування.
РІВЕНЬ ЗАРПЛАТНІ
2500€ до 5819€ (в Європі)
КОМПЕТЕНЦІЇ (ВИМОГИ)
Цікавість до досліджень, до поглибленої теоретичної роботи, побудови і проведення експериментів Здібність до аналізу та синтезу Уважність Посидючість

Суміжні професії

Send this to a friend